Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Güncelleme

- 48 -

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bir daha güncelleme kelimesini kullanmayın ne olur..duyunca moralim bozuluyor..onun yerine Hatırlatma falan yazalım iki gündür deli olacam..

not:mizah bölüme açtım ama önünde kara yazısı yoktu..olsaydı iyi olurdu..
bu yazıda kara mizahla geçirmece yapabilirsiniz bize güncelleme yapanlara

aynen abi harbiden iyi düzelttiler bu sefer:D
3 hafta önce bi abime mercedes 250CDI tek kapı aldık şuan 30.000TL karda gözüküyo demin aradım abi senide düzelticeklerdi hadi ucuz yırttın dedim:D

çok güzel güncelliyorlar

sorma abi dün bilgisyar ve telefondaki tüm güncellemeleri kapattım ne me lazım sakatlık çıkmasın.

Gözümüzün içine baka baka dalga geçmek bu olsa gerek diyecek söz yok zevk almaya bakın...

Yılbaşına doğru üst orta sınıf bir araca niyetlenmiştik düşündüğümüz fiyatlara fluance alıcaz bu gidişle:) Dün radyoda Nihat Sırdar hesapladı 50bin liralık 2000cc bir araç 115bin liraya geliyor tr de:eek:

haydi bi daha bi daha bi daha hep beraber GÜNCEL OLMAYA....

Geri
Üst Alt