Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gümrükten alınan araçlar hakkında yardım ( ACİL )

Güzel araçta kazalı diyorlar. Şuanda Türkiye'de ki en temiz diri yüksek modelli araçların en başında yer alıyor. Birde standart bi paket değil özel pakete sahip M'den bile üstün lakin gel görki kıllandım

Güzel araçta kazalı diyorlar. Şuanda Türkiye'de ki en temiz diri yüksek modelli araçların en başında yer alıyor. Birde standart bi paket değil özel pakete sahip M'den bile üstün lakin gel görki kıllandım

dostum keske bıletınıde almıssın gıdıp gorseydın belkı arcta bır sıkıntı yok gosterırsın sonucta aracta bısey yoksa cok guzel bır aracı kacırmıs olucaksın

evet keşke gidip bi baksan göstersen saga sola hemkayseride bizim kiler yardımcı olursana kazım fatih gökhan felan

Arkadaşlar sağolsun bugün Tuğra'yı aradım araca baktırdı gerçektende kazalı çıktı. :) Teşekkür ederim kendisine ayrıca buradanda.

Geri
Üst Alt