Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gulf akaryakıt istasyonu

vlkblc

Kayıtlı Üye
Merhaba

Yakin olmasi nedeniyle bugün gurcistana gectim ve gulf te ilk defa 97 super benzin ile fulledim araci acaba daha önce kullanan yada duyan varmi gurcistan benzini nasildir herhangi bir zarari olur mu aracıma çevredeki duyumlar turkiye benzininden iyi olduğu yonde fakat 1.85 lari 2.25 TL olunca kafamda soru isareti kaliyor
deda26c50cc5c9dd0307cb067a60d8b5.jpg
9d60ef918c17d2a185deb47e3b40ef96.jpg

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
bende artvinde şirketde hes şantıyelerde görevliyken gürcistana gidip gelirdim.1 sefer tiflise gecmişliğim var coğu zaman batuma giderdim. genellikle azerilerden alırdım socar petrolden :) gulfden de aldım.gayet memnundum.mazot olsun benım olsun hala 3.15 den alıyorum enkoilden :) yalnız mazot benzin 2 liraya değil 2.5 liraya tekamul ediyor.gurcistanda rafineri yok.mazot benzın hazır geliyor...yakıt olsun filtreler ne işe yarıyor.benım şahsi kanaatim tecrübem arabanın motoruna ya da enjektör-enjeksiyon sistemini kötü yakıt değil tıkanmış filtre ve depoda biriken metal kum bozmaktadır.kalitesiz yakıt sadece aracın performansını etkiler...bakımlarınızı ihmal etmeyin

bende artvinde şirketde hes şantıyelerde görevliyken gürcistana gidip gelirdim.1 sefer tiflise gecmişliğim var coğu zaman batuma giderdim. genellikle azerilerden alırdım socar petrolden :) gulfden de aldım.gayet memnundum.mazot olsun benım olsun hala 3.15 den alıyorum enkoilden :) yalnız mazot benzin 2 liraya değil 2.5 liraya tekamul ediyor.gurcistanda rafineri yok.mazot benzın hazır geliyor...yakıt olsun filtreler ne işe yarıyor.benım şahsi kanaatim tecrübem arabanın motoruna ya da enjektör-enjeksiyon sistemini kötü yakıt değil tıkanmış filtre ve depoda biriken metal kum bozmaktadır.kalitesiz yakıt sadece aracın performansını etkiler...bakımlarınızı ihmal etmeyin
Socar bayagi içerideydi gidemedim
Socar bayagi içerideydi gidemedim isik yaniyordu girdigimde 105 tlye fulledim :)

97 oktan kullanmisligim var. Aracın çekişi epey artıyor. Fakat surekli kullanımda motor ömrünü kısaltır.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

97 oktan kullanmisligim var. Aracın çekişi epey artıyor. Fakat surekli kullanımda motor ömrünü kısaltır.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ilk defa benzili arac kullaniyorum uyardiginiz iyi oldu pompaci bu daha iyi dedi diye tamam dedim aklimda soru isareti kalmisti.

gulf ün formula 1 sponsorluğu bile vardı bir aralar

Geri
Üst Alt