Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

GTI hızlanma videoları..

alp işlerim bitti benim .. ekstralarım gelicekte sıkıntım yok en azından şuan .. coil ve jant gelicek .. onlar gelmeden bi deneyelim kardeşim bakalım durumlar ne şuan :)

kardeşim 1.2liklere chip uygulaması warsa hangi markalar yapıyo ve araç kaça yükseliyo öğreebilirmiyim?

soru yanlıs yere olmus :) 1.2 tsı ıcın suan yapılmıyoru dıye bılyorum

Bir Sonraki Videoda Aynı Değerler Arasında Hızlanma Değil Anlık Yakıt Degerlerini de Bekliyoruz:p

Bir Sonraki Videoda Aynı Değerler Arasında Hızlanma Değil Anlık Yakıt Degerlerini de Bekliyoruz:p

Arabam 1.6 leonlarla aynı yakıyor, hatta şehir dışında daha az yakıyor, 275hp 408nm tork bırakında o kadarda yaksın..

max. bir depo ile 800km yaptım ve buna şehir içide dahil. Şehirler arası yolda gördüğüm en iyi ortalama değeri ise 5.8Lt/100km..

Geri
Üst Alt