Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

GTI hızlanma videoları..

maşallah Alp hızlanma çok güzel insigniayla erzurumda 250 görmeme az kalmıştıkı yol bitti :) gerçi octavia rs de 280 gördük bende kullanmıyordum kendimi kasa kasa mahvettim diş falan kalmamıştı indiğimde :)

hayret bu sefer 270 e vuramamıs ıbre,rolla cıktıgımızda hep 270de bırakıyodun :D masallah

Mükemmel ggidiyor Maşallah ALp bence güzel bi Fren sistemi ayarla :D

Alp 60 dan 210a inanilmaz hizlanmis...

İyi yürüyor maşallah ;)

Maşallah Aslan parçasına :eek:key: Alp abi fena gidiyor alet Allah kaza bela vermesin

Maşallah aslan parçası :)Kazasız belasız.

xx

Maşallah.
On numara gidiyor :D

maşallah Alp hızlanma çok güzel insigniayla erzurumda 250 görmeme az kalmıştıkı yol bitti :) gerçi octavia rs de 280 gördük bende kullanmıyordum kendimi kasa kasa mahvettim diş falan kalmamıştı indiğimde :)

hayret bu sefer 270 e vuramamıs ıbre,rolla cıktıgımızda hep 270de bırakıyodun :D masallah

Herkeze ayrı ayrı teşekkürler..

hızlı gıtmıyor demedım safa bı ara sanayı yolunda 2 kısıydık arabada 140 a kadar basmıstı daha hızlı gelmıstı bana

hızlı gıtmıyor demedım safa bı ara sanayı yolunda 2 kısıydık arabada 140 a kadar basmıstı daha hızlı gelmıstı bana

Video izlerken tork hissiyatından yoksunsun ondan olmasın :D:D:D

Şaka bir yana ilk videoda kamera bir sallanıyor, o Yiğitin koltuüa yapışması :D:D:D

Geri
Üst Alt