Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

GT-R vs. Lexus LFA vs. ZR1 vs. GT2 RS vs. F430 GT3.. Best Motoring..

EN iyi kalkış GT-R dan geldi.LFA nın soförü hangi aracı kullandığının farkında değil,ZR-1 ise ezildi:)

o gt2 pilotu nasil bir sey oyle?? en kritik iki anda da vitesi kaciriyor.. bravo valla.

normalde de GT2 pilotu vitesleri dogru düzgün atmıyor ama iyi hızlanıyor araba,corvetçi virajlara tırsarak giriyor zaten arkadan takip eden ferrari sürücüsü bir ara tepki veriyor bu duruma.GT-R gerçekten çok iyi LFA 'de son düzlükte batırdı.:)

o gt2 pilotu nasil bir sey oyle?? en kritik iki anda da vitesi kaciriyor.. bravo valla.
katılıyorum bence aracın manuel olmasının dezavantajı çokdu çoğu zmn adam vites karısdırıyordu. lexus göstergeler çok güzeldi gt-r kalkış gt2 içerden gelen turbo sesi bambaskaydı

Videoyu izlemedim bile ama Rızacım Best Motoring ve Hot version'ın testlerini çok izledim. O yüzden şaşırmıyorum vites kaçırmalarına çünkü o kadar taraflı test yapıyorlarki inanılır gibi değil.

2009-2010'un neredeyse tüm bölümleri izledim. Vites kaçırmalar, virajı kötü almalar, geç basmalar falan o kadar çokki, birde bunlar videolar editlendikten sonraki görüntüler :D Her bölümde GTR testi izlemekten fenalık gelmişti :D

Geri
Üst Alt