Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

GT-R vs. Lexus LFA vs. ZR1 vs. GT2 RS vs. F430 GT3.. Best Motoring..

Konu, 'Video' kısmında YCO tarafından paylaşıldı.

1. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
  2. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    EN iyi kalkış GT-R dan geldi.LFA nın soförü hangi aracı kullandığının farkında değil,ZR-1 ise ezildi:)

3. ERK_RS

ERK_RS SCW Üyesi

2.834
    80
    48
    o gt2 pilotu nasil bir sey oyle?? en kritik iki anda da vitesi kaciriyor.. bravo valla.

4. Logical_Election

Logical_Election SCW Üyesi

1.347
    58
    48
    normalde de GT2 pilotu vitesleri dogru düzgün atmıyor ama iyi hızlanıyor araba,corvetçi virajlara tırsarak giriyor zaten arkadan takip eden ferrari sürücüsü bir ara tepki veriyor bu duruma.GT-R gerçekten çok iyi LFA 'de son düzlükte batırdı.:)

5. ilkerbilim

ilkerbilim SCW Üyesi

1.594
    188
    63
    GTR'ı kullanan adamın boyu 1.10 sanırım.

6. LeonRider

LeonRider SCW Üyesi

1.950
    745
    113
    GTR :D Ferrari baya ezildi :)

7. yalcingedik

yalcingedik SCW Üyesi

1.127
    115
    63
    katılıyorum bence aracın manuel olmasının dezavantajı çokdu çoğu zmn adam vites karısdırıyordu. lexus göstergeler çok güzeldi gt-r kalkış gt2 içerden gelen turbo sesi bambaskaydı

8. setnogrom

setnogrom SCW Üyesi

4.745
    419
    83
    GTR bambaşka:cool:

xx

9. Jerky

Jerky SCW Üyesi

3.079
    53
    48
    Videoyu izlemedim bile ama Rızacım Best Motoring ve Hot version'ın testlerini çok izledim. O yüzden şaşırmıyorum vites kaçırmalarına çünkü o kadar taraflı test yapıyorlarki inanılır gibi değil.

2009-2010'un neredeyse tüm bölümleri izledim. Vites kaçırmalar, virajı kötü almalar, geç basmalar falan o kadar çokki, birde bunlar videolar editlendikten sonraki görüntüler :D Her bölümde GTR testi izlemekten fenalık gelmişti :D

10. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    Keiichi Tsuchiya..namı değer Drift King..

Sayfayı Paylaş