Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

gss ve 30 günden az ibs tescil ve borç dökümü

kirlisakal

Kayıtlı Üye
beyler !!!!31-03-2015 son tarih gelir testi için.bugün çalıştığım şantiyemde yaprak dökümü ve kaos yaşanıyor.herkese borç çıkmış genel sağlık sıgortasıyla ilgili.kimine 3.000 kimine 400 bana da 396 lira cıktı sgkdan...nedir bu gss ya da ibs !
işsiz kaldığın zaman zorunlu devlet otomatıkmen sağlıkdan faydalanman içingenel sağlık sigortası yapıyor.34 lira gibi cüzi prim her ay ödemeniz gerekıyor ki işsizken hastaneden ilaçtan faydalanabilsenız diye.vatandaşda bunu bilmiyor borc birikiyor ve cıkıyor karşımıza katlamalı...en yakın sgk ya ya da esgm den tc kimlik ile sorgulayın.borc görüntülemede iki şık var ikisine birden bakın sonucu burdan belirtin.çıkmaz demeyin şansınıza guvenin :) hatırlatmadır bu.gelir testinizi yaptırın kaymakamlıklardan ya da valilikten ...tşkler

beyler !!!!31-03-2015 son tarih gelir testi için.bugün çalıştığım şantiyemde yaprak dökümü ve kaos yaşanıyor.herkese borç çıkmış genel sağlık sıgortasıyla ilgili.kimine 3.000 kimine 400 bana da 396 lira cıktı sgkdan...nedir bu gss ya da ibs !
işsiz kaldığın zaman zorunlu devlet otomatıkmen sağlıkdan faydalanman içingenel sağlık sigortası yapıyor.34 lira gibi cüzi prim her ay ödemeniz gerekıyor ki işsizken hastaneden ilaçtan faydalanabilsenız diye.vatandaşda bunu bilmiyor borc birikiyor ve cıkıyor karşımıza katlamalı...en yakın sgk ya ya da esgm den tc kimlik ile sorgulayın.borc görüntülemede iki şık var ikisine birden bakın sonucu burdan belirtin.çıkmaz demeyin şansınıza guvenin :) hatırlatmadır bu.gelir testinizi yaptırın kaymakamlıklardan ya da valilikten ...tşkler

sigortanız varken bile çıkabiliyor emekliyseniz de çıkıyor bizzat başımıza geldi :)

güncel...son 2 gün kaldı...üniversitede okuyan oğlunuz kızınız varsa ,oğlunuz kızınızda gss kapsamında olabiliyor,iş hayatınız karma karışıksa mutlaka esgm den sorgulatın

bugün borçları sildirdim :) tam 1086 lira dan kurtuldum :D ..son gün günceli ...

benim 1170 ya O.O
ingiltere konsolosluğa randevu aldım adres beyanı için inşallah silinir

benim 1170 ya O.O
ingiltere konsolosluğa randevu aldım adres beyanı için inşallah silinir
sgk ya aramanızı tavsiye ederim onlar gerekli proseduru soyleyeceklerdir. ya da babanız öğrenebilir ona göre yol cizersiniz.yurtdışında olduğunuz belgelemenız lazım.benım ilk cezam tarihi yurtdışına denk geldi pasaportu gösterdım mühürleri gösterdim.silindi arkasına bir daha geldi geldi de geldi cok şukur kurtuldum

Geri
Üst Alt