Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

GS FB maçı ne olur

skor tahminleri

• Kullanılan toplam oy
    50
  • Anket kapatılmış .
iddaacilar yok mu, alt olur ust olur, handikapli beraberlik olur diye baslayacak. :D

mac sonucunu bilmem ama iki takimdan da kotu bir oyun, ama taraftar anlaminda saglam bir destek bekliyorum.

bi dünya para verdim bile bide okadar yol gelicem kazanalım yaaa

Yer sarı gök kırmızı gönlümüz cimbomumuzdan yana :eek:

sabah erkenden uyandım formamı ve atkımı ayarladım.iş çıkışı direk maçı izlemeye.saldır fener:eek:

Dia ve Stoch aynı anda kanatlarda oynarsa gollü mac olur fener kazanır diyorum,Aykut bienvenu yü ileride tek oynatırsa mac ortada büyük ihtimalde beraberlik diyorum..

G.Sarayın kazanması için bugün vasat değilde cok iyi oynaması lazım..Objektif yorum yaptım size:)

Dia ve Stoch aynı anda kanatlarda oynarsa gollü mac olur fener kazanır diyorum,Aykut bienvenu yü ileride tek oynatırsa mac ortada büyük ihtimalde beraberlik diyorum..

G.Sarayın kazanması için bugün vasat değilde cok iyi oynaması lazım..Objektif yorum yaptım size:)

bekirin sakatlığı devam ediyorsa, değil dia-stoch aynı anda, birinin oynaması bile zor..zira defansta ziegler-bilica-yobo oynamak zorunda kalacak..bienvenu-alex-cristian la beraber 6 oluyor..ama aykut kocaman formda cristian yerine selçuğu, yada bienvenu yerine semihi falan oynatmak gibi bişey yaparsa belki biri oynar..

Geri
Üst Alt