Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

gs & ATL

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
keitanın attığı pas ve arda nın kaçırdığı golde bir fiyaskoydu gerçekten,ama takımda adam gibi iki futbolcu bunlar oda bir gerçek.ya hakemin penaltıyı vermeyişine ne diyosunuz ?

kasıtlı olarak vermedi diyorum ben

kasıtlı olarak vermedi diyorum ben

bence bizim hatamız yüzünden vermedi kardeşim.çünkü o anda bırakmadı o salak topu hakemde avantaja bıraktı.golü kaçırmış ondan sonra itiraz ediyo bizimki.bişi dicem şimdi ama site yönetimi kızacak sonra:D

abi adam zaten yere dustukten sonra topu tokatladı
o an orda mudahale gerekırdı

ben avantaja bıraktığını sanmıyorum..tam emin değilim,ama penaltı pozisyonlarında avantaj kuralı uygulatılmıyor diye biliyorum..ayrıca avantaja bırakmış olsa,pozisyon bitimi sarı kart gösterirdi perea ya..ayrıca avantaja bıraktım hareketini de yapmadı hakem..hakem,pozisyonda adam yere düşüyor,top ta eline çarpıyor olarak değerlendirmiş olabilir..ama eleman yerdeyken minik bir bilek hareketi ile topu avuçlamaya çalıştı..penaltı olmalıydı yani.. yine de caner de o golü kaçırdığı ve ardından da 2 dakikada 2 sarı görüp atılmayı başardığı için hakem kadar suçlu bence..

caner zaten nasıl becerdi onu bılmıyorum
5 dk da 2 sarı kart buyuk başarı olsa gerek

Cezmi Bey'in bahsettiği olay tam olarak bu işte..medya ve yöneticiler öyle bir duruma getiriyorlar ki,sanırsın bizim takımlar muhteşem,avrupada favori..atleticonun kadrosu çok üstün galatasaraya göre..daha önce de yazdığım gibi,dünkü maçtaki kadrolara baktığımda tek şey düşünebiliyorum..galatasaraydan alınıp,atleticoya konabilecek 2 adam anca var..(arda ve keita..onlar da tartışılır..arda-simao ve keita-reyes)

atleticonun kadrosu nasıl oluyorda bizim kadrodan üstün oluyor futbolu yenidenmi keşfediyoruz. buyrun 1 şubat 2009 - 31 ocak 2010 arası dünya futbol takımları sıralaması

IFFHS’nin yaptığı değerlendirmede ilk 11 takım şöyle sıralandı:

Sıra Takım Ülke Puan
1. Barcelona İspanya 319
2. Chelsea İngiltere 296
3. Manchester United İngiltere 289
4. Shakhtar Donetsk Ukrayna 275
5. Arsenal İngiltere 262
6. Werder Bremen Almanya 260
7. Hamburg Almanya 258
8. Estudiantes Arjantin 247
9. Cruzeiro Brezilya 242
10. Roma İtalya 236
11. Galatasaray 217
.
.
24. Fenerbahce 182,5
.
.
.
37. Atletico Madrid ispanya 169
.
.
.
94. Beşiktaş 121,5 :)

ayrıca kadro kötü diyorsunuz galatasarayımızın türk oyuncularının yedeklerine kadar hemen hemen hepsi türk milli takımının oyuncusu. yabancılarının tamamına yakını kendi milli takımlarının önemli oyuncuları.

aynen öle..valla ağzımı bozcamn haaa.caner demeyin bana sinir kat sayım artıyo:D

atleticonun kadrosu nasıl oluyorda bizim kadrodan üstün oluyor futbolu yenidenmi keşfediyoruz. buyrun 1 şubat 2009 - 31 ocak 2010 arası dünya futbol takımları sıralaması

IFFHS’nin yaptığı değerlendirmede ilk 11 takım şöyle sıralandı:

Sıra Takım Ülke Puan
1. Barcelona İspanya 319
2. Chelsea İngiltere 296
3. Manchester United İngiltere 289
4. Shakhtar Donetsk Ukrayna 275
5. Arsenal İngiltere 262
6. Werder Bremen Almanya 260
7. Hamburg Almanya 258
8. Estudiantes Arjantin 247
9. Cruzeiro Brezilya 242
10. Roma İtalya 236
11. Galatasaray 217
.
.
24. Fenerbahce 182,5
.
.
.
37. Atletico Madrid ispanya 169
.
.
.
94. Beşiktaş 121,5 :)

ayrıca kadro kötü diyorsunuz galatasarayımızın türk oyuncularının yedeklerine kadar hemen hemen hepsi türk milli takımının oyuncusu. yabancılarının tamamına yakını kendi milli takımlarının önemli oyuncuları.

bu listeyi baz alırsak,galatasaray; liverpool,inter,milan,real madrid,bayern münih vs. takımlardan daha iyi demektir..Bunun doğru olmadığı konusunda hemfikirizdir umarım. Ayrıca, dünkü kadroları karşılaştırdığımızda,siz galatasaray daha iyi diyorsanız,futbola farklı bakıyoruz demektir..

leo franco-asenjo

uğur-valera neil-perea servet-ujfalusi hakan-lopez

keita-reyes/mehmet-assunçao/mustafa-raul garcia/elano-jurado/caner-simao

arda-agüero

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt