Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Grupfoniden paintball indirimi kahvaltı dahil ?

çok şahane olur ben kesin gelirim, önceki paintball hiçbir işe yaramaz olduğum yerden çıkamadım kaskın önündeki camdan önümü göremiyordum kötüydü..

bu arada 150 mermi demiş. unutmayalım en son paintballda yaklaşık kişi başı 400 adet mermi harcadık.. yani kahvaltıdan kısıpda mermiden çıkarmasınlar :)

Tarık valla grupfoni gördüm orda yazıyor :) 150 mermi + kahvaltı sınırsız çay güzel bi organizasyon olur diye düşünüyorum ona grupfoniden alım yaparız fakat pek sıcak bakmadı kimse sanırım Serbay ben Hariç :)

Ben gelirim,ama orda kişi başı 26 tl ye cıkmaz haberiniz olsun.Ekstra mermi illaki alınacaktır,onu öğrenmek lazım.150 mermi ne ki,önceki paintballda herkes en az 50 şer tane havaya sıkmıştır:D

o zaman bi kişi 2 tane alıcak abi 300 mermi yapar buda 52 :) abowww :D

çok şahane olur ben kesin gelirim, önceki paintball hiçbir işe yaramaz olduğum yerden çıkamadım kaskın önündeki camdan önümü göremiyordum kötüydü..

bu arada 150 mermi demiş. unutmayalım en son paintballda yaklaşık kişi başı 400 adet mermi harcadık.. yani kahvaltıdan kısıpda mermiden çıkarmasınlar :)

Ben gelirim,ama orda kişi başı 26 tl ye cıkmaz haberiniz olsun.Ekstra mermi illaki alınacaktır,onu öğrenmek lazım.150 mermi ne ki,önceki paintballda herkes en az 50 şer tane havaya sıkmıştır:D

o zaman bi kişi 2 tane alıcak abi 300 mermi yapar buda 52 :) abowww :D

Ya meseleye bakınca zaten belli oluyor.150 mermi ile çok rahat oynanır ama herkes devamlı sıkmaya başlıyor.Eğer ki hedefi görünce ateş edilse inanın 150 mermi bile fazla gelir.O zaman herkes sıçramalarını da yapar, mevzi de değiştirir.Önceki oyunda bu olmadı.Herkes durmadan tetiğe bastı.O yüzden kimse kıpırdayamadı kolay kolay.Bence 150 mermi ile çok güzel oynanır.Geçenki oyun antrenmanımız olsun.Şimdiki de gerçek oyun olsun.........Kısacası Gökhan+1

mesela ben 1 şarjör kullandım oyun boyunca.. 4-5 şarjor kullananlar var. Bu sefer herkez kendi alacak mermilerini eşit olacak. Ne yapalım bu durumu ? Almak için ne yapmak gerekiyor indirimli?

Geri
Üst Alt