Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Grupanya Full Kampanyası

Konu, 'Yurttan Haberler' kısmında nri7 tarafından paylaşıldı.

1. nri7

nri7 SCW Üyesi

334
    74
    28
  2. TORO_BLANCO

TORO_BLANCO SCW Üyesi

3.050
    374
    83
    ucuz etin yahnisi olmaz

3. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    85
    48
    Ucuz etin yahnisi olmaz demişssin nedendir benim aracım 2011 5.000 den beri(suan 30 bınde dun yapıldı bakımı) saat gibi tıkır tıkır ucuz etin yahnisi demene bir anlam veremedim Shell olmayınca tabelada kalite olmuyormu ülkenizin benzini sahibi Türk ucuz etin yahnisi olmazmış neden olmaz iyilik demekki yaramıyormuş insanımıza.(Uzun süredir aktif değildim böyle bir yazı yazmam yanlış anlaşılmasın ailesel sıkıntılar yüzünden ilgilenmedim bir süre internet ortamı)

4. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    şuana kdar fulle geçip arabasında arıza olan onlarca insan tanıyorum arkadaşta bundan dolayı demiştir herhalde .. her kullanan sorun yaşayacak diye birşey yok şuana kadar yaşamamışsın bundan sonra yaşayabilirsin çünki benzinlerinde sorun oldugunu herkes kabul etti. Bu ülkenin taksi şoförleri bile oraya gitmiyorsa bunu bence bir düşün derim :)

TORO_BLANCO ve Murat34 bunu beğendi.
  5. Vakay

Vakay SCW Üyesi

106
    17
    18
    ben lpg ve benzini oradan alıyırdum %10 indirim oluyor bazen onları dek getirmeye çalışıyordum.
    gecen bir ölçüm yaptım fullden 62 tl ye (2.02 tl /L) 230 km gittim =0.269krş
    opet aygazdan (oda türk) az önce aldım 2.25tl den 72 tl /260km=0.276krs aradaki fark 0.007 X 32 litre =0.224krş daha ucuza geliyor fullden olınca 1 depo nerede kaşldı bu güzell ülkemin yerli benzincisi aradaki farkı ben anlamadım ya bizi yerli ve ucuz diye alenen kekliyorlar birinden biri kazıklıyor ama kim?

6. tuğra

tuğra SCW Üyesi

665
    96
    28
    Bu arada sahibi Türk demişsin ama iyi araştırmanı tavsiye ederim full'ün sahibi talabani ailesi kardeş ayrıca yakıtın kalitesizliği birçok kişi tarafındanda görülmüş onaylanmış

7. Ali

Ali SCW Üyesi

1.661
    366
    83
    "kuzey ırakla alakası yok, mersinli bi iş adamının" diyenlerde var..hatırlatmak istedim..

Bunu beğendi. DOUKAN bunu beğendi.
  8. hcaglak

hcaglak SCW Üyesi

572
    99
    28
    Ben onu bunu bilmem.. Full den benzin alınca, inanın ki araç az km yapmakta. PO dan alınca en az 30 km daha fazla km yapmakta. Artık bıraktım o yzden Full'ü.
    Bir arkadaşım(Babasının İstasyonu var) benzini shell den, bulamazsan da opetten al dedi.

9. kral_mzk

kral_mzk SCW Üyesi

2.724
    141
    63
    benım arabamın çalışma sesı degıstı ta o sessız araba rolantıde nasıl tıtrıyor bı gor :)

10. DOUKAN

DOUKAN SCW Üyesi

3.410
    85
    48
    Sahibi Mersin'li iş adamı dünya bakliyat(mercimek) kralı falan diyorlar.Ayrıca ben mazot alıyorum 50 TL aldığımda 250 km yapıyorum.Hiçde arıza yok ki adamlar tüv garantili onlardan kaynaklanan sorun olduğunda sıkıntıyı hemen çözme garantisi veriyor başka firma bunun garantisini veriyormu?

Sayfayı Paylaş