Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Grupanya Full Kampanyası

ucuz etin yahnisi olmaz

Ucuz etin yahnisi olmaz demişssin nedendir benim aracım 2011 5.000 den beri(suan 30 bınde dun yapıldı bakımı) saat gibi tıkır tıkır ucuz etin yahnisi demene bir anlam veremedim Shell olmayınca tabelada kalite olmuyormu ülkenizin benzini sahibi Türk ucuz etin yahnisi olmazmış neden olmaz iyilik demekki yaramıyormuş insanımıza.(Uzun süredir aktif değildim böyle bir yazı yazmam yanlış anlaşılmasın ailesel sıkıntılar yüzünden ilgilenmedim bir süre internet ortamı)

Ucuz etin yahnisi olmaz demişssin nedendir benim aracım 2011 5.000 den beri(suan 30 bınde dun yapıldı bakımı) saat gibi tıkır tıkır ucuz etin yahnisi demene bir anlam veremedim Shell olmayınca tabelada kalite olmuyormu ülkenizin benzini sahibi Türk ucuz etin yahnisi olmazmış neden olmaz iyilik demekki yaramıyormuş insanımıza.(Uzun süredir aktif değildim böyle bir yazı yazmam yanlış anlaşılmasın ailesel sıkıntılar yüzünden ilgilenmedim bir süre internet ortamı)

şuana kdar fulle geçip arabasında arıza olan onlarca insan tanıyorum arkadaşta bundan dolayı demiştir herhalde .. her kullanan sorun yaşayacak diye birşey yok şuana kadar yaşamamışsın bundan sonra yaşayabilirsin çünki benzinlerinde sorun oldugunu herkes kabul etti. Bu ülkenin taksi şoförleri bile oraya gitmiyorsa bunu bence bir düşün derim :)

ben lpg ve benzini oradan alıyırdum %10 indirim oluyor bazen onları dek getirmeye çalışıyordum.
gecen bir ölçüm yaptım fullden 62 tl ye (2.02 tl /L) 230 km gittim =0.269krş
opet aygazdan (oda türk) az önce aldım 2.25tl den 72 tl /260km=0.276krs aradaki fark 0.007 X 32 litre =0.224krş daha ucuza geliyor fullden olınca 1 depo nerede kaşldı bu güzell ülkemin yerli benzincisi aradaki farkı ben anlamadım ya bizi yerli ve ucuz diye alenen kekliyorlar birinden biri kazıklıyor ama kim?

Bu arada sahibi Türk demişsin ama iyi araştırmanı tavsiye ederim full'ün sahibi talabani ailesi kardeş ayrıca yakıtın kalitesizliği birçok kişi tarafındanda görülmüş onaylanmış

Bu arada sahibi Türk demişsin ama iyi araştırmanı tavsiye ederim full'ün sahibi talabani ailesi kardeş ayrıca yakıtın kalitesizliği birçok kişi tarafındanda görülmüş onaylanmış

"kuzey ırakla alakası yok, mersinli bi iş adamının" diyenlerde var..hatırlatmak istedim..

Ben onu bunu bilmem.. Full den benzin alınca, inanın ki araç az km yapmakta. PO dan alınca en az 30 km daha fazla km yapmakta. Artık bıraktım o yzden Full'ü.
Bir arkadaşım(Babasının İstasyonu var) benzini shell den, bulamazsan da opetten al dedi.

benım arabamın çalışma sesı degıstı ta o sessız araba rolantıde nasıl tıtrıyor bı gor :)

Sahibi Mersin'li iş adamı dünya bakliyat(mercimek) kralı falan diyorlar.Ayrıca ben mazot alıyorum 50 TL aldığımda 250 km yapıyorum.Hiçde arıza yok ki adamlar tüv garantili onlardan kaynaklanan sorun olduğunda sıkıntıyı hemen çözme garantisi veriyor başka firma bunun garantisini veriyormu?

Geri
Üst Alt