groupon şehir fırsatı "Autowax iç dış yıkama" | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

groupon şehir fırsatı "Autowax iç dış yıkama"

my_gisu

Kayıtlı Üye
arkadaşlar autowax'ta iç dış yıkama, motor yıkama ve koruma 85 tl yerine 25 tl olarak groupon şehir fırsatları adana da geçiyor. sizce alınabilir mi? tşkkrler..

YCO

Kayıtlı Üye
bu tarz kampanyalarda şu zamana kadar gördüğüm düşen fiyatla birlikte özensiz uygulama oldu..

ZGR

Kayıtlı Üye
uygulama iyi olabilcekse güzel fırsat

my_gisu

Kayıtlı Üye
uygulama iyi olabilcekse güzel fırsat
motor yıkama 2009 model 28bin km de olan bir araç için önerilen bişey mdir bilemiyorum ama indirim yapılan fiyat gerçeği yansıtıyorsa alınabilecek gibi duruyor. e tabi bide kampanyalı diye özenip bezenmede sıkıntı olmaması grk

aybarsdnr

Kayıtlı Üye
valla onu bilmiyorum da geçenlerde birisi anlattı.istanbul boğazda güzel bir yerde balık yemeye gitmişler bu sitelerden birinin indirimiyle..kapıdaki şef midir artık neyse,ucuzcuların masasını arkaya alın diye konuşuyormuş garsonla ve müşteriler duymuş :)

my_gisu

Kayıtlı Üye
valla onu bilmiyorum da geçenlerde birisi anlattı.istanbul boğazda güzel bir yerde balık yemeye gitmişler bu sitelerden birinin indirimiyle..kapıdaki şef midir artık neyse,ucuzcuların masasını arkaya alın diye konuşuyormuş garsonla ve müşteriler duymuş :)
:confused: ;)

my_gisu

Kayıtlı Üye
autowax ile ilgili deneyimi olan arkadaşlar var mıdır acaba... ?

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
valla autowax a hiç gitmedim Varol abi burada devamlı oraya gidiyor ama bence motor temizliği için kimyasal kullanmanın pek luzumu yok hele senin araba 2009 model ve motor üzerinde plastik kapak falan yok yani plastik bölümde çok az ve motor açıkta duruyor heryere ulaşılması kolay o yüzden servise gittiğinde orada yıkattır derim ben dışarda bi kere yıkattım şarj dinamosuna ne kadar su verdiyse onu bozdu...