Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Grip aşısı ters etkileri

fnasif

Kayıtlı Üye
Biraz önce Amerika'da grip aşısı olan bir kimsenin, bu aşı sebebi ile geri geri yürüyüp normal yürüyemediği, konuşamadığı ve hareketlerini kontrol edemeyecek bir duruma geldiğini gösterdi haberlerde. Bu etkinin grip aşısı içinde bir virüsün oluşarak vucuda enjekte edilmesi ile oluştuğunun tespit edildiği belirtildi.

Bu güne kadar hiç grip aşısı olmayan sorumsuz bir birey olduğumu düşünüyordum, meğer doğrusunu yapıyormuşum. Babalar gibi gribimi olurum, nane limon grayfort ile de şifayı aramaya çalışırım. Güneş yakında tersten doğacak vakit geliyor hızla sanırım.

Sağlıkçı arkadaşlarım, konu hakkında sizden etkili bilgileri alalım artık neye inanacağımıza şaşırır olduk.

evet faruk abi sporcu bir kız dı gırip aşısından dolayı hayatı karardı

çocukluğumdan beri bir çok kez hastanede kalmak zorunda kaldım. ve gördüğüm tek şey ne kadar çok ilaç (dolayısı ile kimyasal) alırsak o kadar çok risk altındayız bnce. blli bir sınrda tutmak gerek alınan ilaç miktarını. rusyada iken mesla tane ile verirlerdi ilacı hatta bir çok doktor direkt bu ilaçlara yönelmez alternatif tıp ve dğal ilaçlara yönlendirirlerdi.

bünye o dönemde zayıfsa zaten direkt hasta eder ben hiç grip aşısı olmadım yumurtaya allerjim var çünkü ama bi kişiden de duymadım aşımı oldum hiç hasta olmadım bu kış diye..

bu güne kadar hiç olmadım, bu haberden sonra da olacağımı zannetmiyorum. Şimdi bu yazdıklarımdan sonra Faruk Nasıf iğneden korkuyormuş dedikodusu falan başlarmış:D:D:D

En iyi ilaç vucudun kendi bağışıklık sistemidir.

bu güne kadar hiç olmadım, bu haberden sonra da olacağımı zannetmiyorum. Şimdi bu yazdıklarımdan sonra Faruk Nasıf iğneden korkuyormuş dedikodusu falan başlarmış:D:D:D

Abi başlarsada başlasın ben bu yasıma kadar gercekten ıgneden korktugum ıcın olmamıstım sımdı ıse buyuk konusmıyım ama kolay kolay kımse yaptıramaz daha....vıcuda mıkrop verılerek mıkrop mu yenılırmıs canım alalalalla:D:D:D

Faruk abi sana iğne korkunla ilgili konu açayım mı.. :D :D

Alp bağışıklık sistemini en iyi oluşturan şey ki hanımlarımız bizden çok daha bilgilidirler bu konuda anne sütü. Şimdi bu sistemi kuvvetlendirmek için en azından benim böyle bir lüksüm yok, annem odunla kovalar beni yoksa :D:D:D

---------- Post added at 19:36 ---------- Previous post was at 19:35 ----------

Faruk abi sana iğne korkunla ilgili konu açayım mı.. :D :D

sağol paşam almayım kalsın :D araban pis mi:p

arabam pis abim.. :p

Faruk abi çok geç süper bi foto buldum.. :D :D

Geri
Üst Alt