Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

GReddy Catback 1.4 TSI..

YCO

Kayıtlı Üye
Greddy egzost fiyatı aldım bugün ama Greddy egzostları hakkında hiç bi bilgim yok..
'netten biraz bakındım 1.4 TSI için bulamadım..konuştuğum yer de VW 2.0T'ler olduğunu söylemişti boruları 50'likmiş o nedenle bana da mantıklı geldi..araştırırken bi VW sitesinde kullanan sadece birini buldum..1.4 TSI'da sesi hakkında hiç bi fikrim yok..egzostun bi çok markadan daha hafif ve daha çok performansa yönelik olduğunu söylemişti fiyat aldığım yer..amacım saçma sapan börül börül bağaran egzost değil hoş sportif bi ses ve performans artışı..

1.4 TSI'da Greddy egzost kullanan biri ya da çevrinizden birileri var mı. ??

teşekkür ederim..

hıc duymadım ama su var 2.0 larda mı 50 lıkmıs borular yoksa tsı ıcın mı 50 lık yapmıslar yawru ?
tsı konusunda SS gayet tatmınkar ve guzel sesı solugu onu kesın bılyorum

hayır yavru 2.0T'ler için 50'lik hazırlamışlar..benim kafamdaki ve SS'in ölçüyle aynı o nedenle adamın TSI'da da oluyo demesi mantıklı geldi..
diğer çözümse SS son susturucu alıp kalanı custom 50'lik borularla halletmek zaten Can'ım..
ama Greddy, Borla vs. onları da merak ediyorum..

50 lık 2.0 t ıcın cok az geldı bana ama bzımkısı tsı konusu o yogunlasalım :) ben sana b yerımı yırttım 51 lık duz boru sonuna SS susturucu dıye:) arayada ufak b susturucu guzel olur.kasma olm bu kadar o mu olsun su mu olsun dıye dınle benı yazılımı da b elden gecırır barbaros abi pasa pasa bınersın:)

50 lık 2.0 t ıcın cok az geldı bana ama bzımkısı tsı konusu o yogunlasalım :) ben sana b yerımı yırttım 51 lık duz boru sonuna SS susturucu dıye:) arayada ufak b susturucu guzel olur.kasma olm bu kadar o mu olsun su mu olsun dıye dınle benı yazılımı da b elden gecırır barbaros abi pasa pasa bınersın:)

:eek:key:

o zaten bi seçenekti başından beri Can'ım.. :)

yeter artık birader bıktık senin bu eksoz muhabettlerinden artık yahu yaptıracaksan yaptır sende kurtul forumda kurtulsun:p:p:D:D

bu egsoz işi tamam iyi hoş ama muayenede falan baş ağrıtacaksa hiç girmeye gerek yok fikrindeyim. Başımı ağrıtmayacak uygun fiyatlı bir çözüme ve sağlam bir uygulamaya her daim varım. SS fiyatıyla kaybediyor, alt tarafı bi kazan ve izolasyona bi dünya para vermek çok gereksiz. Şunun şurasında sacı büküp kaynatacan içine gerekli düzenekte izolasyon basacan gerisini de paslanmaz çelik borudan çekecen ömürlük olacak ama buna harcayacağın para da en fazla 600tl yi geçmeyecek olması lazım. SS bu kriteri sağlayamıyor malesef.

Komple egzozmu yaptıracaksın Yiğit? Borular felan demişsinde_?

yeter artık birader bıktık senin bu eksoz muhabettlerinden artık yahu yaptıracaksan yaptır sende kurtul forumda kurtulsun:p:p:D:D

bla bla blaaa.. :D :D

bu egsoz işi tamam iyi hoş ama muayenede falan baş ağrıtacaksa hiç girmeye gerek yok fikrindeyim. Başımı ağrıtmayacak uygun fiyatlı bir çözüme ve sağlam bir uygulamaya her daim varım. SS fiyatıyla kaybediyor, alt tarafı bi kazan ve izolasyona bi dünya para vermek çok gereksiz. Şunun şurasında sacı büküp kaynatacan içine gerekli düzenekte izolasyon basacan gerisini de paslanmaz çelik borudan çekecen ömürlük olacak ama buna harcayacağın para da en fazla 600tl yi geçmeyecek olması lazım. SS bu kriteri sağlayamıyor malesef.

Faruk abim bi markanın susturucusunu almadan muhtemelen yapılan her değişim sanayi tip egzosta benzeyecek..
borular vs. ayarlanır doğal olarak ama susturucu ve çıkardığı ses önemli..öbür türlü kafa şişirecek..gerçi trafikteki egzostlu arabaları gördükçe egzostu düz boruyla direkt kapının altından vermeyi düşünüyorum.. :D :D :D

Komple egzozmu yaptıracaksın Yiğit? Borular felan demişsinde_?

Serbay abi TSI için markaların kat. sonrası yani yarıdan sonrası catback denilen şekilde var zaten piyasada..
mesela Greddy'nin 1.4TSI'a da olur dediği egzost aşağıda..ilginç olan tarafı susturucusu geride anladığım kadarıyla stock orta susturucuya gelen alanda sonda değil..

Geri
Üst Alt