Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Grante Punto Crash Test (Kaporta denen bisey yok arabada )

brave

Kayıtlı Üye

Crash testlerde hiçbir arabayla çarpıştırılmamış ama 2.video nasıl olduğu meydana çıkıyor

senin arabadamı punto savas. satıver savas satıver puntoyu hemen satıver

Punto oldukça başarılı, kaza anında motoru bırakmış kabine girmemiş, ona mukabil direksiyon mili kabine doğru ilerlememiş olmalı zannedersem tekerler boşta, harika işlemiş, clockwork, güvenlik anlamında ders diye okutulacak video şahane, ön cam kenarlarındaki direkler sapa sağlam eğilmemiş bile, içinden kemerle güle oynaya çıkılır, Fiat için gurur verici.

Kaporta eğildikçe darbeyi emer aslında iyi bir şey ama kaç yıldız almış ki?

senin arabadamı punto savas. satıver savas satıver puntoyu hemen satıver

AYnen mesut benimkide punto su ilanda gene satmaya çalısıyorum

savaşn değişim zamanı gelmiş

Aynen yunus zamanı geldide geçiyo ...

Punto oldukça başarılı, kaza anında motoru bırakmış kabine girmemiş, ona mukabil direksiyon mili kabine doğru ilerlememiş olmalı zannedersem tekerler boşta, harika işlemiş, clockwork, güvenlik anlamında ders diye okutulacak video şahane, ön cam kenarlarındaki direkler sapa sağlam eğilmemiş bile, içinden kemerle güle oynaya çıkılır, Fiat için gurur verici.

walla ne bilim abicim o gürüntü artık beni acayıp sekilde korkturmaya basladı artık...

Arabanın kaportasına tıklayıp, bu sağlam veya bu dandik diyen zihniyet hüküm sürdükçe daha çoook bu tarz saçma geyikler döner. Punto tek kelimeyle ŞAHANE ! Ne çamurluk eğilmiş, ne de kapıyı kasmış. Cam direkleri gep-gergin ilk günkü gibi. Far tampon kırılmış şurda dandikmiş, vay efendim puntosu varmış satsın bilmem neler, sadece komik puhaha

Geri
Üst Alt