Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Grante Punto Crash Test (Kaporta denen bisey yok arabada )

Hatta iyice karıştırayım konuyu =)

Grande Punto 5 yıldız

Leon 4 yıldız

Dalgasına yazdım şimdi binbir türlü yöntemle bana Leon'un daha güvenli olduğunu yazmayın biz de Leon kullanıyoruz =)

Hatta iyice karıştırayım konuyu =)

Grande Punto 5 yıldız

Leon 4 yıldız

Dalgasına yazdım şimdi binbir türlü yöntemle bana Leon'un daha güvenli olduğunu yazmayın biz de Leon kullanıyoruz =)

Makyajsız Leon 4, makyajlı 5 olması lazım :)

grande punto gayet başarılı kaza testlerin de 2005 yıllarında kendi sınıfındaki en iyi arbalardan biriydi savaşın arabanın erken dağılma sebebi ondan başka kişilerinde kullanıyo olması ve yan sanayi parça kullanılması savaşta saabta olsa 3-5 ay sonra ön takımdan ses gelir :D

Ncap lerdeki yıldız sayısı, vitrinde 9.90 TL yazan gömleğin , içeride raflarda bulunmaması gibidir, yıldızlara kanmayın, sağ airbag iptal düğmesi var ise puan veren bir sistemden çıkan sonuçtur. Gerçek yaşamdaki kazaları sıkça görme imkanına sahip olunca, ailemi Punto ya bindirmezdim.

Geri
Üst Alt