Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Grante Punto Crash Test (Kaporta denen bisey yok arabada )

yahu yeter içimiz karardı patlayan arabalar görmekten.. :D :D

Arabanın kaportasına tıklayıp, bu sağlam veya bu dandik diyen zihniyet hüküm sürdükçe daha çoook bu tarz saçma geyikler döner. Punto tek kelimeyle ŞAHANE ! Ne çamurluk eğilmiş, ne de kapıyı kasmış. Cam direkleri gep-gergin ilk günkü gibi. Far tampon kırılmış şurda dandikmiş, vay efendim puntosu varmış satsın bilmem neler, sadece komik puhaha

Ama ben o arabanın kaportasına tıklayıp konuşanlar diyilim araba 2007 den beri bende su son 1 senedir çok kazası oldu yandan vurdular çamurluktan surttuler çamurluk içeri girdi yeniköyde geri geri gelen araba vurdu vurduğu hızda 10 filan sol taraf komple gitti sofor kapısı açılmadı daha sayimmi...

Kaporta darbe falan emmez. Aracın iskeleti emer ki bu dışardan görünmeyen bir şeydir. Aracın dışındaki sac, tampon, far vs... özellikle değişim maliyetlerinin az olması ve hafiflik için basitçe üretilir.

Belli ki şu video izlenmemiş ki böyle geyikler hayat bulabilmekte :D

http://www.youtube.com/watch?v=qBDyeWofcLY

Ama ben o arabanın kaportasına tıklayıp konuşanlar diyilim araba 2007 den beri bende su son 1 senedir çok kazası oldu yandan vurdular çamurluktan surttuler çamurluk içeri girdi yeniköyde geri geri gelen araba vurdu vurduğu hızda 10 filan sol taraf komple gitti sofor kapısı açılmadı daha sayimmi...

Şükür ki hala yaşıyosun :) O gözle bak :)

bu arada beklediğimden iyimiş yahu A sütünu hiç esnemedi ilk testte..

Geri
Üst Alt