Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gran Turismo 5.. 24 Kasım..

wireless'la 'netten oynarken sorun çıkarırmış gibi geliyo bana hep..bu arada kayıt olurken TR'den değil UK'den falan kayıt olmak mı gerekiyo gerçekten..olayın çakallıkları var mı. ??

İngilizce, Türkçe ve Yunanca var..

yok oyle bırsey ben TR'den kayıt oldum gayet nfs oynuyorum 3gundur :) face'te gorusun benım ana sayfaya yansıyor dereceler vs ... bu arada turkce olmasını sevdım ....CcC

he bırde ben wırelesstan gırıyorum evde tekken oyna bırılerı gırdımı bazen sıkıntı yasatıyor ara sıra ama vallahı gun ortalarında aksam kımse yoktu heralde 2-3 saat oynadım kesıntısız huzurlu sekılde

bazı yamalar güncellemeler TR'den olunca sıkıntı yaratıyomuş diye duyup duruyorum..en son bugün yine muhabbeti oldu..

ne bereketli aymis ya, christmas yaklasiyo ondan galiba, yeni uncharted2 bitirdik, cod 7 blackopsa basladik, arada red dead redemption a devam ediyoruz, simdi bu cikti bi de :) oyundan kaldiramicaz basimizi :)

Geri
Üst Alt