Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

göz göre göre kaza :(

ee o zaman işletirken kasko fazla paranın primini neden alıyor

İşlettiğin parça herangi bir hasarda araç üzerinde takılı değilse sigorta şirketi neden o parçanın parasını versin ki ? Mantıklı bişey değil bu.Araç hasar gördügünde Sigorta şirketinin eksperi gelip araca bakıyor notlarını alıyor (araç üzerindeki parçalar, aracın nereden hasar aldığı, ne şekilde aldığı vs.) sigorta şirketi buna göre ödeme yapıyor.O zaman herkez Aracının tamponunu 10.000 TL lik işletsin her hasarda sigorta şirketlerinden 10.000 tL talep edilsin bir tampon için:)

artık olan oldu bu saatten sonra elden bir şey gelmiyor.benim öğrenmek istediğim aracımda cupra tampon olmadığı halde ( fakat kaskoda işli ) servis cupra tampon takmak zorundamıdır?bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olabilirler mi?

evet aracınız için kaskoda belirtilen donanımlar aynı şekilde değiştirilir. bende de tam tersi olmuştu bende farkını verip servise cupra tampon taktırmak istemiştim servis yapmamıştı. ama o zaman derdimi iyi anlatamadım. servisle bir görüşün derim. Aracınızda olmasa da o donanım üzerinden kaskonuz hesaplanmış ve poliçe imzalamışsınız.

arkadaşlar bugün aracım boyaya girecek.Servisin kullanmış olduğu boyanın su bazlı olduğunu öğrendim.Acaba boya işlemi bittikten sonra renk farklılığı olur mu?

Geri
Üst Alt