Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gösterge Panelini Kullanan Seatcılar

Direk saat, ekran saati görmek hoşuma gidiyor. Diğer türlü sıcaklık 4 e düşünce zaten uyarıyo ama zaten dijital klima ekranında görünüyor derece.

o kadardır kullanıyorum aracı yinede tereddüt yaşadım ne var ne yok diye bu gösterge panelinde... :D bu sabah sırf incelemelerde bulundum... :) üst tarafında zaten saat var, yerini o korktuğum sarı ışıkla değiş tokuş yapıyorlar ara sıra..))) eee aşağıda da derecesi var, fix... ben de ortalama yakıt tüketiminde tutuyorum... hiç değişmez...!!!

anlık yakıt tüketim değeri :eek:key: aracı ne kadar kararlı kullanabildiğimi ölçmeye çalışıyorum kendime göre...

kimi zaman anlık tüketim kimi zaman genel ortalama kimi zaman da range araca bindiğim zaman o tuşlara o kadar çok basıyorum ki eşim artık yeter ne istiyorsun o tuşlardan diyor :D

genelde anlık tüketim. sıcaklık zaten klima ekranında yazıdığı için kullanmıyorum desem yeridir :)
klima ekranında yazan kabin içi sıcaklığı senin istediğin ayara getirmek için kullanılan değerdir. Dışarısının sıcaklığını yol bilgisayarından görebilirsin. Ben genelde hızda tutuyorum, gps ile aralarında hız farkını görmeye çalışıyorum. Benzin bitmeye yakın otomatik range geçiyor ve benzin alana kadar da değiştirmiyorum. Sıcaklık buzlanma derecesine gelince de artılı değerlere geçene kadar sıcaklıkta bırakıyorum. Her kullanmada ortalamayı muhakkak görüyorum. Yoğun trafikte ne kadar zamandır yoldayım diye ona da uğramadan geçemiyorum. Yani etinden, sütünden, kemiğinden, derisinden, pohundan puhahapuhaha

Ortalama yakit tuketiminde dururdu hep. Lakin havalar sogudu, arac surekli sicaklik uyarisi verdiginden dolayi ve banada degistirmekten gina geldiginden dolayi kis boyunca sicaklikta kalacak :)

Sizinkiler Saati gosterirken baska seyleri gosteremiyordu dimi? :p:p:p :D:D

Anlik tuketimde genelde..:)

genelde menzil yada ortalama tüketimde..bu aralar sıcaklık çok kullanıyorum ama.

Geri
Üst Alt