Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

Gösterge Panelini Kullanan Seatcılar

Konu, 'Sohbet' kısmında aykutx tarafından paylaşıldı.

1. aykutx

aykutx SCW Üyesi

92
    22
    8
    Yol biglisayarınızı hangi mod'da kullanıyorsunuz ? Bence bu modlardan biraz kullanıcısının modunuda anlamak mümkün. Allahım nasıl bir cümle oldu.

Bence..

Saat Modülü: Aceleci, sürekli bir yere çalışma çabasında olan ve saatlik iş planı olan seat kullanıcısı.
    Yakı Tüketimi: Yakıt tüketimine önem veren, her rampada gözü istemese de anlık yakıt tüketimine ve ortalamaya kayan arkadaşların modulü. Şahsi fikrim benzinli seat kullanıcıları daha ağırlıklı olarak buradan ayrılmıyor :)
    Katedilen Yol: İstemeyerek gitmek zorunda olan seat kullanıcısı. Gidince, götürene "bak bu kadar yol geldim" diye çıkışıcak insan muhtemelen.
    Sıcaklık: Rahatına düşkün seat kullanıcısı. Arabasından çıkmadan önce akrabotik hareketlerle montunu giyebilen şahsiyettir.

Peki siz hangi mod'u kullanıyorsunuz?

altıpatlar ve Anıl Fuat Ulkem bunu beğendi.
  2. Anıl Fuat Ulkem

Anıl Fuat Ulkem SCW Üyesi

257
    41
    28
    Range - Kalan Km :D Lpg olduğu için bir anormallik olurda benzin yakmaya başlarsa haberim olsun diye :p

Bunu beğendi. eneSene bunu beğendi.
  3. dgkndmrr

dgkndmrr SCW Üyesi

3.523
    584
    113
    genelde saat'te.

4. altıpatlar

altıpatlar SCW Üyesi

11.344
    2.113
    113
    sıcaklık...

5. YEKTA

YEKTA SCW Üyesi

6.736
    2.404
    113
    sıcaklıkta çünkü zaten hava 4 dün altına düşünce uyarı sesi ile uyarıyo arabam tarafından uyarılmak ta hoşuma gitmiyor yanıp sönüyor birde arabanın içinde dışarısını kestiremiyorsun ani soğumalarda buzlanmaya karşı temkinli olmak iiçin devamlı sıcaklık göstergesindeyim

Bunu beğendi. ÇeyrekAltın bunu beğendi.
  6. aykutx

aykutx SCW Üyesi

92
    22
    8
    Sürekli değiştiriyorum ama illaki birinde daha fazla kalıyorumdur. Yakıtımla ne kadar gideceğimi gösteren modda daha çok kalıyorum sanırım :)

7. ablakad

ablakad SCW Üyesi

21
    1
    3
    ilk sırada; tabi-ki de; yakıt tüketiminde,,, çoğunlukla,,, çok ilgimi çekiyor... hele hele uzun yollarda...:) sonrasında ise ortalama yakıt... kalan KM... vd.))))))

8. Çağlar Uluçay

Çağlar Uluçay SCW Üyesi

397
    62
    28
    sıcaklık derecesınde fiks :)

9. whiteline-XL

whiteline-XL SCW Üyesi

1.636
    56
    48
    İlk seatımın 2005 te marşına bastığımda range ayarlamıştım ogünden bugüne halen daha rangede kullanıyorum.

10. ims

ims SCW Üyesi

974
    207
    43
    %95 Sicaklik, kalani da yolculuk süresi ve ortalama tüketim

Sayfayı Paylaş