Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

gösterge panelindeki ışık

Konu, 'Cordoba' kısmında xartal tarafından paylaşıldı.

1. xartal

xartal SCW Üyesi

516
    3
    18
    arkadaslar bugun sabah okula giderken gösterge panelinde bu ışık yanmaya başladı ve sönmedi. araç kitapçığında motor elektrik tesisatı ile ilgili bir ışık diyor. sizce neden yapmış olabilir?

2. Gilgamesh

Gilgamesh SCW Üyesi

3.579
    8
    38
    Kemal araba benzin li mi ?

3. xartal

xartal SCW Üyesi

516
    3
    18
    dizel abi resimi netten buldum ben işaretledim

4. Gilgamesh

Gilgamesh SCW Üyesi

3.579
    8
    38
    O zaman büyük olasılıkla egr valfin kirlenmiş veya arızalanmıştır. Temizlenip yeniden adaptasyon yapılması gerekiyor

5. xartal

xartal SCW Üyesi

516
    3
    18
    anladım abi. yarın zaten büyük ihtimal sevise sokarım. şu son hafta biraz sorunlu olmaya başladı. yaklaşık 15 km kullandıktan sonra gaz yememe sorunu da başladı. 5. vitesste 110 geçemiyorum. durup kontağı kapatıp açınca düzeliyor. aklıma ilk gelen acaba turbo da sorun mu var oldu

---------- Post added at 16:16 ---------- Previous post was at 16:13 ----------

eğer egr valfi ise sorun gaz yememesi de bundan kaynaklanıyo olabilir heralde

6. kurtbil

kurtbil SCW Üyesi

7.712
    650
    113
    araba limp moda almıs kendını buyuk ıhtımalle kemal.Egr ıle alakalı b sorun varsa eger yenısını taktırmak yerıne ıptal edebılırsın,gerı donusumle alakalı b parca oldugu ıcın dızel modıfıyesınde cok fazla ıptal eden arkadas var

7. Gilgamesh

Gilgamesh SCW Üyesi

3.579
    8
    38
    uoops o zaman işin rengi değişti o zaman n75 kara kutu dediğimiz parça ya da hava akış metre olabilir sorun. bu durumda diagnos a başvurmak zorundayız Kemal

8. xartal

xartal SCW Üyesi

516
    3
    18
    bugun zaman bulamadım abi götürüp bağlatıcaktım diagnosa. inş büyük bi arıza değildir:)

9. YCO

YCO SCW Üyesi

22.341
    79
    48
    egzost emisyon diye geçiyo o lamba kitapçıkta..

10. sumer

sumer SCW Üyesi

698
    11
    18
    Doukanin arabada yanmıştı sildirdik bı daha yanmadı pis yakıttan olabilioms

Sayfayı Paylaş