Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

gösterge panelinde yay şeklinde yanan turuncu ikaz lambası hk

elektriksel bi sorun olduğu için komple her yeri etkiliyor sanırım :) bende daha anlamış değilim :)

İlk defa böyle birşey duyuyorum çekişten düşüp egzos kokusu artışı yanan uyarı lambası kızdırma bujileri ilgili ama sorun stoplar ahahahahah hadi canım sende :) yok artık :)))))

benim arabamı benden iyi mi bileceksiniz o ikaz sönünce her şey normale bindi şimdi eskisi gibi agresif :)

Arkadaşlar sorunu çözdüm hem çok alakasız bir şekilde şu şekilde çözdüm;
Aracın fren lambalarının ikisi de patlamış dikkatimi çekti değiştirdim arıza düzeldi gosterge panelindeki ışık söndü şuan her şey normal başınıza gelirse ilk bakacağınız şey fren lambalarınız olsun..
Saygılar :)
ilginç....o_O

aynı sorun şuan bende de var sürekli yanıp sönme şeklinde değil ama marştan sonra olması gerekenden geç sönüyor bir ara yine yapmıştı ama kendi kendine düzelmişti :) gidip baktırmak lazım performanstan pek haz alamaz oldum ve aynı koku benide rahatsız ediyor

Arkadaşlar sorunu çözdüm hem çok alakasız bir şekilde şu şekilde çözdüm;
Aracın fren lambalarının ikisi de patlamış dikkatimi çekti değiştirdim arıza düzeldi gosterge panelindeki ışık söndü şuan her şey normal başınıza gelirse ilk bakacağınız şey fren lambalarınız olsun..
Saygılar :)

Geçmiş olsun kardeşim... Ucuz sıyırmışsın...

aynı sorun şuan bende de var sürekli yanıp sönme şeklinde değil ama marştan sonra olması gerekenden geç sönüyor bir ara yine yapmıştı ama kendi kendine düzelmişti :) gidip baktırmak lazım performanstan pek haz alamaz oldum ve aynı koku benide rahatsız ediyor
Aracı bilgisayara bağlatın arıza varsa çıkar, stop ve fren lambanıza da bakın patlak var mı diye⭐️ Arızayla mantıklı bi bağlantı kuramadım ama ilişki kuran arkadaşımız var bi bakmak şazım.

Geri
Üst Alt