Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gösterge Lambası yanıp sönüyor bi bakarmısınız?

tamam hocam haber ederim de yağını yağ çubuğndan kontrol etsem belli olmaz mı?

banada soğutma suyu uyarısı gibi geldi ama klima açık mı bu ışık yanıp sönerken

evet klima açıktı normalde akşam kullandığım zman açmıyorum ama öğlen klimasız olmuyor klima açık kullandım ondan sonra yanmaya başladı zaten

geçenler de sanayi ye gittiğim de senin gibi aynı sorunu yaşayan biri geldi ondan sordum tam sorununu anlayamamıştım ama soğutucu fanların çalışmamasında söz ediyolardı sizde de böyle bi sorun olabilir:)

tamam hocam bi kontrol ettireyim yinede

geçenler de sanayi ye gittiğim de senin gibi aynı sorunu yaşayan biri geldi ondan sordum tam sorununu anlayamamıştım ama soğutucu fanların çalışmamasında söz ediyolardı sizde de böyle bi sorun olabilir:)

soğutucu fanlarda olsa sorun allah korusun araba bile yanabilir umarım öle bişey değildir bide antalyadayım umarım öle bişey değildir yağına suyuna bakayım sonra tekrar kontrol edeyim olmazsa doğru servisin yolunu tutarım

peki su eksikse içtiğimiz hazır su koymamda bir sakınca olur mu?

elbette olur fakat aracın çalışır vaziyette ekle suyu ve max.geçme

elbette olur fakat aracın çalışır vaziyette ekle suyu ve max.geçme

pardon cezmi kardeşim araç rolantide çalışırken mi koyayım?arac çalışmazken koysam bi sorun çıkartır mı sonuçta motor çalışırken ısınıyor koysam bi sıkıntı olmaz mı?

Geri
Üst Alt