Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Görünütü ve mültimenya yardım

darknes_dream

Kayıtlı Üye
iyi güner arkadaşlar belkide konu açılmıştır ama yeni olduğum için bulamadım bişey danışmak istiyorum 2006 model leonum var ve DVA 939SLHD 7 İNCH DOUBLE DIN NAVİGASYONLU MULTİMEDYA CİHAZI(SEAT LEON)
şu üründen taktırmak istiyorum bilen yada bu tarz ürün tavsiye edicek varsa sevinirim şimdiden teşekkür ederim..

Ben yeni sistem android modellerini öneririm.. Araç içi bilgisayar sistemi gibi düşünün çok kapsamlı..

ede9a8uz.jpg
atepyhaz.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

iyi güner arkadaşlar belkide konu açılmıştır ama yeni olduğum için bulamadım bişey danışmak istiyorum 2006 model leonum var ve DVA 939SLHD 7 İNCH DOUBLE DIN NAVİGASYONLU MULTİMEDYA CİHAZI(SEAT LEON)
şu üründen taktırmak istiyorum bilen yada bu tarz ürün tavsiye edicek varsa sevinirim şimdiden teşekkür ederim..

Aramıza hoşgeldiniz. Kurallar gereği Üyelerimiz kısmından kendinizi tanıtırsanız hakkınızda daha bilgi sahibi olunacaktır ve yardımcı olacaktır kullanan arkadaşlar.

sanırım kendimi tanıttım orda :D karapele kardeş bunun markası modeli nedir yardımcı olurmusun

Bnde multimedyalara merak saldim peki bnlarin ses kalitesi rcd310 ile kiyasladgmizda nasildir

MK16i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Alırken çıkış gücüne muhakkak bakın. Sonradan sorun yaşarsınız...

Nasıl bir ses sistemin olduğuna baglı..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Geri
Üst Alt