Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Görkem al dedi ben de aldımmmmmm.....

hayırlı olsun abi. Ben 1 haftadır adanada nexen arıyorum bulamıyorum 1 hafta daha araştırcam bulamazsam ya mıchelın yada dunlop alıcam
Nexen için yağmurlu hava hariç her türlü hava koşullardında kullanılabilicek mükemmel lastik diyorlar

hayırlı olsun abi. Ben 1 haftadır adanada nexen arıyorum bulamıyorum 1 hafta daha araştırcam bulamazsam ya mıchelın yada dunlop alıcam
Nexen için yağmurlu hava hariç her türlü hava koşullardında kullanılabilicek mükemmel lastik diyorlar

Yagmurlu hava hariç mi :confused:

yağmurda da iyi olacak diyor.yol tutuşu çok güzel ıslakta denemedim.4 oluklu iyi olur diye düşünüyorum.

Hayırlı ugurlu olsun güle güle eskit

hayırlı olsun kardeş. benim aracın lastikleride nexen.ben memnunum...:)

nexen N8000 hem sessizdir hemde yagmurda mükemmeldir.

Burak senin söylediğin N3000 N6000 V desen olanlar için geçerli Erenin cordobadaki lastikleri öyleydi yağmurda kötüydü bizde V desen almayacağız ha aklında olsun

bu yaz tatile çıkarsam Osmaniye'den arkadaşlarla Suriye'ye geçeceğiz. Kısmetse jant lastik işini oradan hallederiz. Söylediklerine göre o bölgelerde hala karışıklık yok ve ne ararsan var diyorlar. Passat için sıfır orjinal 4 jant + lastiği 800TL'ye almışlar şaka gibi resmen. Gidersem aracın üstündekileri orada bırakabilirim, yerine kışlık takar, 4 adet S4 jant lastik de aracın üzerine alır çıkar gelirim :D:D

faruk abi sac jantla gidiyor antepten gidenler sacları ve kötü lastikleri orada atıp yeni jant lastikle geliyor ve dediğin gibi o fiyatlara alınıyor ama triptik pasaport falan uğraşmak gerek

Geri
Üst Alt