Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

google sorunu

aybarsdnr

Kayıtlı Üye
bilgisayarıma format attım ve sonrasında dns ayarlarımı windows 7 ye uygun şekilde değiştirdim ancak google(internet explorer) da görsellerde arama yaptığımda sadece ilk sayfa görünüyor ve diğer sayfalar görünmüyor..yardım edebilecek var mı ?

geçici bir problem olmasın..bazen görsellerde benimkide yapıypor..1 açılıyor, 2 açılmıyor.. problem google'dan kaynaklanıyor bence..bazen normal aramada bile ara tuşuna basıyorum..mal mal bekliyor.. daha olmassa firefox ve google nin tarayıcısını denemeni öneririm.. dns den se onlarda da açmayacaktır..

bilgisayarıma format attım ve sonrasında dns ayarlarımı windows 7 ye uygun şekilde değiştirdim ancak google(internet explorer) da görsellerde arama yaptığımda sadece ilk sayfa görünüyor ve diğer sayfalar görünmüyor..yardım edebilecek var mı ?

Farklı DNS numaraları deneyebilirsin

En altta diğer sonuçları göster butonu çıkmıyor mu?

aynen diğer sonuçları göster çıkması lazım, eğer çıkmıyorsa bulduğu görseller o kadardır zaten

bende de sık sık oluyor bu

XP iyidir Aybars boşver 7'yi.. :)

hangi dns buldun bilmiyorum ama..görsellerin dns ilgisi yok anacak dns yasaklanmış sitelere giriş için işe yarıyor...

ben gene de kullandığım dns i vereyim..macbook da da win7 de bunu kullanıyorum

208.67.222.222
208.67.220.220

Geri
Üst Alt