Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Golf

Seninkiyle aynı motor değil mi bu? Çok detaylı bilmiyorum ama ne model yükselmiş ne de km düşürmüş oluyorsun sanırım.

Golf deyince aklıma gelen 2 makine, 1,4tsi GT ve 2,0TFSI GTI. Gerisi beni hiç ilgilendiremiyor. 1,6cc LPG ile düşünülebilir ama hiç tarzım degil benim.

Seninkiyle aynı motor değil mi bu? Çok detaylı bilmiyorum ama ne model yükselmiş ne de km düşürmüş oluyorsun sanırım.

evet oguz benm eskı araba ıle motoruna kadar aynı:D donanm olarak bu full kmlerıde asagı yukarı aynı:D aynen oyle olacak malı malla degıstıeceksen bızım malın nesı vardı dıyebılırsınız:D

Golf deyince aklıma gelen 2 makine, 1,4tsi GT ve 2,0TFSI GTI. Gerisi beni hiç ilgilendiremiyor. 1,6cc LPG ile düşünülebilir ama hiç tarzım degil benim.

faruk abı ne yaptın 1.4tsi gt olabılırde gıderıne benzın mı yeter ya:D onlar cok para abı:D

araç güzel olabilir ama kardeşim dönüyon dolaşıyon yine aynı motor aynı model aynı kasaya geliyon anlamadımki amacın ne :D puhaha madem bunlarda gözün vardı senin aracı niye sattın aynısı zaten :D kendi ağzınla söylüyorsun bak motoruna kadar aynı diye :)

Geri
Üst Alt