Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

golf

bencede boşver hemşerim..bin toledona

bizim hasarsız golf 1.6 primline kırmızı 41000km de 28000 sayımışlardı

bu wv sevdasinda vaz gec seat skoda wv ve audi ayni motoru kullaniyor wv in adina para verme

arabani degistirme degistirirsen bile seat tdi motorlu al

Dün bir golf gördüm 2000 model 150 km de müthişti gerçekten.. Şimdiye kadar yakından çok inceleme fırsatım olmamıştı ama yakından gerçekten tank gibi araba olduğu belli oluyor.. Otomobil tarihinde adını efsanelerştirerek tarihe kazıyan ender arabalardan biridir golf bana göre.. Toledo ile aşağı yukarı aynı seviyede denebilir ama gerçekten golf bir başka araba, benimde aklımda, bulursam temiz alacağım bende.. Başka bir model desen boşver denebilirdi ama golf deyince akan sular durur bence..

1.6 araç bence değmez tdı yada tsı olabilir yada 1.8t golf4lere bakabilirsin bitane gri vardı temize benziyodu...

Geri
Üst Alt