Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Golf SIX ABT

valla gökhan abinin sahile imza atmışlığı cok asfaltada altında bi golf abt olursa bizden habersizi bırak gizli atar imzaları:)

:D:D::D:D....tabi canım her türlü imzamı mersinde bizim yazlıktan tut kız kalesıne kadar butun sahıle atarım:D....Gelin beraber atalım geldinizde ben yokmu dedim:)

ahaaaaa, Gökhan abt'yi alınca satacak diyor Görkem doğru mu yoksa?

yani ben öyle tahmin ediyorum mersinde tek olan bu arabada zaten ben kendim sağ koltuga oturmak yerine orada başkalarını görmeyi yeğlerim:)

walla sizle yazışırken canım künefe istedi birden, yok ki buralarda o kadar güzel yapan biyer gidip ağzımızı tatlandırsak:( Konu neydi :D:D:D

walla sizle yazışırken canım künefe istedi birden, yok ki buralarda o kadar güzel yapan biyer gidip ağzımızı tatlandırsak:( Konu neydi :D:D:D

hahahahah:D:D:D... benım biraderi işten almaya gidicem ordanda KÜNEFECİ EMİN USTA'ya uğruyoruz sıcak sıcak:D:D::D:D....

yazacağına göndersene burayada Emin ustadan bişeyler :D:D:D afiyet şeker olsun. Emin usta beni ismen hatırlamaz ama sen yine de selam söyle. Ablamı tanıdıklarını sanıyorum, muhabbetin varsa Hülya NASIF'ın kardeşinin selamı var dersin.

yazacağına göndersene burayada Emin ustadan bişeyler :D:D:D afiyet şeker olsun. Emin usta beni ismen hatırlamaz ama sen yine de selam söyle. Ablamı tanıdıklarını sanıyorum, muhabbetin varsa Hülya NASIF'ın kardeşinin selamı var dersin.

Abi gönderim ne demek eger ben pişiririm diyosan hallederik:D.....alekum selam abicim solerım...

yemiş kadar olduk Gökhan, inşallah karşılıklı yeriz sağolasın.

---------- Post added at 22:37 ---------- Previous post was at 22:36 ----------

Görkem senin abt'den daha fazla rağbet görecek bu künefe bak göreceksin :D:D:D

Geri
Üst Alt