Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Golf R

Ne gereksiz bi araba bu Golf R. R serisinin de jantları iğrenç.

133bin lira verilir mi golfe?

Aldım arabayı Melih :D Nasıl görmezsin :D:D Yiğit teşekkür ederim kardeşim Alllah razı olsun :)

---------- Post added at 20:46 ---------- Previous post was at 20:46 ----------

Ne gereksiz bi araba bu Golf R. R serisinin de jantları iğrenç.

Ayberk çok acımasızsın :D Ha o para verilmez orda dogrusun :) Jantlarına bende ısınamadım :)

safa hadi hayırlı olsun
kazasız belasız gule gule kullan

Teşekkür ederim beyler Allah razı olsun nedense hiç heycanım yok beklemekten normal bi olay gibi geldi:) En yakın zamanda darısı sana Doucum :D

Bayideydim bugün bazı işler için görünce çektim resimlerini 2 tane varmış biri satılmış ve teslim edilmiş...

Bu Doğuşun bişeyden haberi yok heralde :) Şuanda dışarda 2 tane Golf R oldu bildiğimiz :)

edit : fotolar neden gözükmüyor bilemedim

heh geldim:) Safa öncelikle sana hayırlı uğurlu olsun. Ben görmedim sizi. Dalgınım bugünlerde. Emirgana gidiyordum. Zaten dalgınlıktan az daha sarıyerde bir zafiraya arkadan giriyordum..

Konuya gelince Melih gereken açıklamaları yapmış:) Arkadaşa nereden aldığını sormadım ama sıradan bir bayi olduğunu sanmıyorum. Muhtemelen Doğuşun bildiğinde bir karışıklık var.
Arkadaşta araba çok. Yolda dur kalkı zor olduğu için( araba her kalkışta kendini ileri atmaya çalışıyormuş), yolda çok takılan olduğu ve kendisi de kapışmaya meyilli biri olduğu için garajda tutuyormuş. Kadran 300. Rodajı beklememiş ," rodaj diye bir kavrama yeni nesil araçlarda gerek yok" diye düşündüğünden alır almaz yazılımı attırmış. 250 dibi görmüş ve çok rahat o limitlere çıkıyormuş. Ayrıca aracı bundan yaklaşık 10 gün önce almış. ( Artık bu bilgiden Doğuşun stoğunu buluruz heralde:) )

Başka da merak ettiğiniz bişey varsa sorarım:) Kendisi de çok deli modifiye meraklısı. 3.20coupesine sprint booster, yazılım ve hava filtresiyle 251 bg yapmış.

Biz de Melihle ders boyu kaç kuruş yakıyoruz muhabbeti yaptık:)

bir ekleme daha yapayım. 4 kapı olduğu için sciroccyu değil de golf'ü tercih etmiş:)

Geri
Üst Alt