Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Golf GT vs VTC Type-R

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ozaman suna nediceksin biri 1.4 biri 2.0???? Motorun stock parcasına bakmıcaksın isterse fabrika çıkış nos olsun bişey diyemessiniz sonradan yapılan işlemin verimliliğine veya stock halindeki sonuçlara bakcaksın şekerim... Ayrıca ilk videodaki arabaların specileri belli olduguna gore diger videodaki Typer ın dahada yuklu oldugu dogal dimi?

gt kaç hp ?typ kac hp bılmedıgım yada bulamadıgım ıcın yazıyorum?

Hp leri kaç tam bilmiyorum ama bunları;
Golf GT: -BoostER Performance Remap -Simota CAI -70mm Exhaust
Type-r: -DC Headers -Exhaust -Aem CAI

Stock hallerinin ustune eklersen assa yukarı bi tahmin yürütebilirsin fakat golfun turbosunun kaç bar bastıgı hakkında bişi diyemem nekadar boost artırdıkları hakkında...

Hp leri kaç tam bilmiyorum ama bunları;
Golf GT: -BoostER Performance Remap -Simota CAI -70mm Exhaust
Type-r: -DC Headers -Exhaust -Aem CAI

Stock hallerinin ustune eklersen assa yukarı bi tahmin yürütebilirsin fakat golfun turbosunun kaç bar bastıgı hakkında bişi diyemem nekadar boost artırdıkları hakkında...

speclerı okudumda tam guclerı sormak lazım yarın bı soruyum erhana

Ozaman suna nediceksin biri 1.4 biri 2.0???? Motorun stock parcasına bakmıcaksın isterse fabrika çıkış nos olsun bişey diyemessiniz sonradan yapılan işlemin verimliliğine veya stock halindeki sonuçlara bakcaksın şekerim... Ayrıca ilk videodaki arabaların specileri belli olduguna gore diger videodaki Typer ın dahada yuklu oldugu dogal dimi?

Tebrik ederim süper cevap.Birisi 1.4 birisi 2.0 birisi 200 hp diğeri 170 orjinalleri.

Rol Type-R azına kadar dolu değilmi diyosun sen şimdi ogün ?

Not: Vtc type-r değil rol type-r' dan bahsediyorum.

Eşit spec diyosunuz, turbo arabada yazılım var atmosferik olan arabada yazılım yok. Ki Type-R'ın yazılımla 15hp 20hp arası aldığı düşünülerse sonucu öyle tartışalım. Birisi 2.0 birisi 1.4 derken, birisi atmosferik birisi supercharger+turbo demeyi unutuyosunuz galiba.
Type-R zaten Golf GTI'den dah hızlı bi araç. GT'yle niye kıyaslıyosunuz ki? İlk videoya bakılırsa Type-R'dan egzoz sesi geldiği de yok..

Eşit spec diyosunuz, turbo arabada yazılım var atmosferik olan arabada yazılım yok. Ki Type-R'ın yazılımla 15hp 20hp arası aldığı düşünülerse sonucu öyle tartışalım. Birisi 2.0 birisi 1.4 derken, birisi atmosferik birisi supercharger+turbo demeyi unutuyosunuz galiba.
Type-R zaten Golf GTI'den dah hızlı bi araç. GT'yle niye kıyaslıyosunuz ki? İlk videoya bakılırsa Type-R'dan egzoz sesi geldiği de yok..

Ayberk ikisinin stock güçleri arasında 30hplik bir fark var Bu hiç azımsanacak bir fark değil yanlız..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt