Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Golf GT vs VTC Type-R

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ankaradakı bu GT cıdden cok ıyı gıdıyor,tech de ılk vıdeoları cıktıgında cok sasırmıstım.Yalnız herkesın gozden kacırdıgı b olay var,eger yanlısım yoksa ustundekı jantlar 16 sac olması lazım,ayrıca koltukları flan sokuk mu onu ztn bılmıyoruz.Bunun dısında ankaranın havası ıle ıstanbulun havasını karıstırmayın.Atmosferık arabalarda atmosfer basıncı ıle yururler ve atmosfer basıncı dustukce guc egrısıde turbo arabaya gore dusucektır,ıstanbulda 1086 mılıbar olculen basınc ankarada 900 kusurlere dusmektedır.Dıcegım o kı GT cok guzel yurumekte ama denız sevıyesındekı sehırler ıcın b kıstas olamaz:)

arka koltuklar stepme ıvır zıvır hıc bısı yoktu bı ara.ama bu vıdeoda olemı bılmıyorum.

arka koltuklar stepme ıvır zıvır hıc bısı yoktu bı ara.ama bu vıdeoda olemı bılmıyorum.

ogunum koltuklar duryo kanımca ama bu kadar ıyı gıtmesıde bahsettıgım atmosfer basıncından kaynaklanıyor.Arkadasım ankaraya gelırken pc yı kendı dıagnostık cıhazına baglayıp ıstanbul ıle ankara arasındakı farkı olcmustu bızzat.Ankarada Type R gecen gt ıstanbula gelınce az bucuk sasırabılır duruma:)

ogunum koltuklar duryo kanımca ama bu kadar ıyı gıtmesıde bahsettıgım atmosfer basıncından kaynaklanıyor.Arkadasım ankaraya gelırken pc yı kendı dıagnostık cıhazına baglayıp ıstanbul ıle ankara arasındakı farkı olcmustu bızzat.Ankarada Type R gecen gt ıstanbula gelınce az bucuk sasırabılır duruma:)

kesınlıkle katılıyorum fark olur.rol typer ı ızledınmı nasıl yuruyo kadır abının alet.

golf gt typ r a gıder yapıyor:)....
2. vıdeo dada 2 type r la yuruyor bırını gecıp bırıne gecılıyor gıdıpte daha fazla yuklenmıs type r vıdeosu koyup olayı karıstırmaya gerek yok sonuc ortada...

Şemo başkan iyi demiş... Haklı demiş.

golf gt typ r a gıder yapıyor:)....
2. vıdeo dada 2 type r la yuruyor bırını gecıp bırıne gecılıyor gıdıpte daha fazla yuklenmıs type r vıdeosu koyup olayı karıstırmaya gerek yok sonuc ortada...

şemun ortalıgı karıstıran yokkı.bende bunu buldum koydum 2 .vıdeoda hersey ortada ıste.el elden üstündür die bosa dememısler dımı!!!!!

Videoları incelerken araclara uygulanan işlemleri birbirine yakın olanları ornek vermemiz lazım mesela ben şimdi noslu bi golf gt ile stock typer videosunu koyarsam olmaz dimi bunu gurur meselesi yapmaya gerek yokki hobi bu 10 boyda yer 10 boyda atabilir...

şemun ortalıgı karıstıran yokkı.bende bunu buldum koydum 2 .vıdeoda hersey ortada ıste.el elden üstündür die bosa dememısler dımı!!!!!

ogun o önde gıden type r daha yuklu ve boy boy fark atması gayet normal o yuzden baska aracları araya sokmak hep konuları uzatıyor.... konuların uzamamsı ıcın dıyorum...

Videoları incelerken araclara uygulanan işlemleri birbirine yakın olanları ornek vermemiz lazım mesela ben şimdi noslu bi golf gt ile stock typer videosunu koyarsam olmaz dimi bunu gurur meselesi yapmaya gerek yokki hobi bu 10 boyda yer 10 boyda atabilir...

Safa burdakı farkın sadece modla ılgılı b farkı yok,acıklamasını yaptım zaten.Istanbulda GT ler bu specde type R ı olse geberse gecemez:)

tum mesele bu...

---------- Post added at 16:16 ---------- Previous post was at 16:15 ----------

Safa burdakı farkın sadece modla ılgılı b farkı yok,acıklamasını yaptım zaten.Istanbulda GT ler bu specde type R ı olse geberse gecemez:)

adama rol un olun yarısında dur ıstanbula gıdelım desın cancım:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt