Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Golf GT vs Cupra TSi Roll +?

Safa da revo yazılım yapsında ondan sonra alem roll görsün..

Revo sonraki aşamada... Suan egzoz için gorusmelerim war bugun ortayı iptal edicektim vazgectim orj egzozuma dokundurtmak istemediğimden.... Milltek cat-back dusunuorum ses fazlalıgı beni kararsız kılıo polis acısından bide kafalarını sevmedim egzozun cok saçma cıkmıs ve direk polislik.... Kararsızım.... Bizim Alpaslan abiye danıstım Milltek hikaye sona bi Greddy susturucu kat iptal komple iskender yap beni dinle dedi kafa karısık....

miltek videosunu gördün dimi...konuya ekledim mesaj da attım

Revo sonraki aşamada... Suan egzoz için gorusmelerim war bugun ortayı iptal edicektim vazgectim orj egzozuma dokundurtmak istemediğimden.... Milltek cat-back dusunuorum ses fazlalıgı beni kararsız kılıo polis acısından bide kafalarını sevmedim egzozun cok saçma cıkmıs ve direk polislik.... Kararsızım.... Bizim Alpaslan abiye danıstım Milltek hikaye sona bi Greddy susturucu kat iptal komple iskender yap beni dinle dedi kafa karısık....

defalarca yazdım zaten bunu sakalımızda var:)

Bende her tavsiyeyi şimdiye uygulasaydım beyaz saç tanelerim olucaktı :D

olm bıldıgımızı tecrube ettıgımızı yazıyoruz cızıyoruz haybeden sunu yap bunu yap demıyoruz esımıze dostumuza,ısteyen dınler yapar ıstemeyen kulak ardı eder o baska :)

Geri
Üst Alt