Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Golf GT vs Cupra TSi Roll +?

Sorma yaa araç sahibinin morali yerle bir oldu yıkıldı resmen ya Ben ozaman boşa chiplemşim falan dedi cok morali bozuldu...

Yanlış anlama ama o arabanın bu speclerle seni boy boy geçmesi lazımken sen onu boy boy geçmişsin..:D

Yanlış anlama ama o arabanın bu speclerle seni boy boy geçmesi lazımken sen onu boy boy geçmişsin..:D

Yok cnm ne yanlıs anlaması dedim ya ben zaten kaç boy yicem acaba diye denerken :D bole oldu :) Bizde geçme geçilme davası olmaz ALPPP :D

Zincir takırdı tukurtu şangırtı.... Herturlu ses yapıo alıştım ama artık.... Cok hafif vuruntu yapıo bazen 1 2 gçişlerde ama problem yok şimdilik....
seninkinin aynısnı tıpkısını yaşıorum canımı çok sıkmaya başladı 1 le 2 arası sanki acemi vites çevirenler gibi geçio......

Geri
Üst Alt