Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Golf GT vs Cupra TSi Roll +?

Teşekkür ederim Aybars sağol. Sesler son gaz dewam ama poloda herhangi bi ses yoktu henuz. Gerçi ilk aldıgımda bndede yoktu sonradan cıktı buyuk ihtimal sonradan ondanda cıkcak ses :)

olsun artık o kadarına da katlan,araban cidden çok güzel özellikle renk olarak.nazar değmesin..golfte bir sorun var ama belli.kilodan dolayı fark olabilir ama yazılım ve egsozlu golf ün bu kadar fark yemesi mantıksız

Zincir takırdı tukurtu şangırtı.... Herturlu ses yapıo alıştım ama artık.... Cok hafif vuruntu yapıo bazen 1 2 gçişlerde ama problem yok şimdilik....

o sesler kronik bnde duymaya başladım sanki zincir sesi ama alışırım sorun değil :D

techte de yazdım boyle b fark olamaz,gt daha agır ıbızadan ama yazılım egsoz var arabada ve arada en az 40bg fark var boyle b sonuc olması sorun olduguna ısarettır,oncelıkle zaten o Blowoff u soksunler

olsun artık o kadarına da katlan,araban cidden çok güzel özellikle renk olarak.nazar değmesin..golfte bir sorun var ama belli.kilodan dolayı fark olabilir ama yazılım ve egsozlu golf ün bu kadar fark yemesi mantıksız

Ne yapalım el mahkum kullanıoruz işte temizce binioruz :) Sağol Aybarscıgım

techte de yazdım boyle b fark olamaz,gt daha agır ıbızadan ama yazılım egsoz var arabada ve arada en az 40bg fark var boyle b sonuc olması sorun olduguna ısarettır,oncelıkle zaten o Blowoff u soksunler

Bov sökülücek bakalım yine gitmezmi olucak. Acaba araç kndni korumaya falan almıs olabilirmi yada egzoz borusnun asırı büyük olması problem yaratırmı???

70 lık egsoz fazla bsy degıl ayrıca olay sadece blowoff kaynaklı da olmayabılır o sadece suan goze batan ılk secenek,yazılım kımın ?

70 lık egsoz fazla bsy degıl ayrıca olay sadece blowoff kaynaklı da olmayabılır o sadece suan goze batan ılk secenek,yazılım kımın ?

Yazılım için isim vermiyim ama 10 numara dio yazan kişiye soft bişi yazmış sanırım....

Golf GT de bariz problem var. BOV'u sökün tüm hortumları kontol edin, resmen hava kaçırma sesi geliyor GT den..

bov un ne zararı olabilir? bilmediğimden soruyorum

Geri
Üst Alt