Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Golf 7 act egzoz

CUPRA BOCANEGRA

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar golf 7 act 1.4 140 hp dsg aracımın orta susturucu sunu iptal etmeyi düşünüyorum aklıma takılan bi kaç bişey var
1-garantide sorun olurmu
2-ortayı iptal edince vites geçişlerinde patırdarmı
3-ortayı iptal edince act de bi sorun olur mu
Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler

Sevgili kardeşim sakın öyle bişey yapma... Garanti tabiki bozulur... vites geçişlerinde ayağını gazdan çekince patırdar evet ama bir süre sonra sıkılırsın... Act ye zararı olurmu bilmem... Bence elleme...

act ve start stop kıl sistemler, olmaz denir arıza yapacağı tutar, belli olmaz o iş, daha yeni teknolojiler :)

Kardeşim daha önceki aracıma iptal işlemi bende yaptırdım garanti bozuldu tabikide fakat bosch car sevice gibi yerler pek bakmıyor ama oralarda yetkili servistir orjinal parça kullanır garantin bozulmaz illaki yaptırmak istiyorsan act yada herhangi bir yerinde bir problem yoktu fakat arıza ışığı arada sırada yanar sönerdi aracı satarken tekrar eski haline döndürdüm ve arıza ışığı problemi çözüldü hiç bir şey umrumda değil yaptırıcam diyorsan yaptır kardeşim ses güzel oluyor turboya yüksek devirlerde hava dolup vites geçişinde kompresöre binince patlama oluyor haberin olsun ;)

Cevaplarınız için teşekkürler o zaman en iyisi bir sene sonra komple supersprint egzoz almak bide jantlarımı siyaha boyatmak istiyorum ve aracın dışındaki bazı plastik yerleride piano black kaplatcam bunlar bozar mı garantiyi bide cam filmi yaptırcam ama onu doğuşta yaptırmayı düşünüyorum sorun olmaz herhalde

yaparsan yetkili servisi unut gerci garantilide olsa bişi bulup kılıf uydurup cebındekı paranı alıyorlar her türlü :) ayrıca egsoz yasak cevirme olursa yanarsın :)

Geri
Üst Alt