Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Golf 6

"Şunu 4( 4.500 de olur, Kayseri'li olunca pazarlık olmazsa olmazım :D) yapalım hemen satışı ver" deyin bi :)

ArkadaŞlar İlgİnİz İÇİn teŞekkÜrler gerÇekten, 4 bİne baĞladim bugÜnde satiŞi aldim sayenİzde tekrar saolun ;)

Çok doğru bir karar vermişiniz tebrik ediyorum :) golfün iç mekan kalitesi bile seçilmesi için yeterli. 2. eldeki satışının kolay olmasını saymıyorum bile ;) ve sağlamlığını

Çok doğru bir karar vermişiniz tebrik ediyorum :) golfün iç mekan kalitesi bile seçilmesi için yeterli. 2. eldeki satışının kolay olmasını saymıyorum bile ;) ve sağlamlığını

Ewet iç mekanı gerçekten cok güzel ve kaliteli yol tutuşu ve gidişi baya iyimiş bugun baya test ettim :)

Hayırlı olsun iş bitmiş en güzeli makulü leonda çok iyi araç ama asla bir golf değil:eek:key:

xx

sende golf alacanya hayatta kötü dermisin sen ona sanki düne kadar neye aşıksan ne çabuk unuttun len leon içi aglarım dedıgını :D

Geri
Üst Alt