Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Golf 6 ne zaman değişecek?

Pascal

Kayıtlı Üye
arkadaşlar doğuş'ta çalışan çok samimi arkadaşıma sordum kesin net birşey yok dedi. Ama duyanınız bileniniz vardır belki Golf 7 ne zaman geliyor? İnternette yazılanlar 2012 Eylül ayı değişecek diyorlar

arkadaşlar doğuş'ta çalışan çok samimi arkadaşıma sordum kesin net birşey yok dedi. Ama duyanınız bileniniz vardır belki Golf 7 ne zaman geliyor? İnternette yazılanlar 2012 Eylül ayı değişecek diyorlar

Walla herhangi bi bilgim yok ama OZAN, acilen kasayı yenilemeli bence Golf..

arkadaşlar çalıştığım firma otomotiv yan sanayi üzerine çalışıyor ve şuanda golf 7 nin bazı parçaları için deneem üretimleri yapılıyor. tam seri üretime ne zman geçicemzii tam bilmiorum ama bir soruştururum. ama şuanda deneme üretimleri uzun zmandır yapılıyor büyük bir ihtimal ile 2012 doğrudur diye tahmin ediyorum

Walla herhangi bi bilgim yok ama OZAN, acilen kasayı yenilemeli bence Golf..

Selçuk eğer nette dolaşan Golf 7 fotoları gerçekse şuanki kasa bence çok daha iyi. Özellikle güncel kasa Golf highline + bixenon far paketi ile stopların ve farların oluşturduğu görüntü harika. 2011 highlinelarda ledli stoplar ve bi xenondaki mercekli farlara Tuareglerdeki stilde ledli farlar eklenmiş, süper olmuş tek kelime ile

arkadaşlar çalıştığım firma otomotiv yan sanayi üzerine çalışıyor ve şuanda golf 7 nin bazı parçaları için deneem üretimleri yapılıyor. tam seri üretime ne zman geçicemzii tam bilmiorum ama bir soruştururum. ama şuanda deneme üretimleri uzun zmandır yapılıyor büyük bir ihtimal ile 2012 doğrudur diye tahmin ediyorum

teşekkürler, ozaman söylentiler doğru gibi gözüküyor:)

benim bundan önceki aracım golf6 idi bencede hemen kasayı yenilemeli.golf5 kasası bile bence şu andaki kasadan daha modern ve hoş duruyor.benim fikrim tabii başka türlü düşünenlere saygı duyuyorum tabii

benim bundan önceki aracım golf6 idi bencede hemen kasayı yenilemeli.golf5 kasası bile bence şu andaki kasadan daha modern ve hoş duruyor.benim fikrim tabii başka türlü düşünenlere saygı duyuyorum tabii

+ ben dahada ilerleteyim ozaman bence en güzel ksa GOLF IV ama, Golf 6 da ve Ozanın Dediği Gibi Golf 7 De eğer böyleyse hiç bişeye benzemiyor, Seatın tasarımcısı Da Silva vamıydı neydi ondan bi çizim alsalar iyi olacak golf için ;)

Selçuk eğer nette dolaşan Golf 7 fotoları gerçekse şuanki kasa bence çok daha iyi. Özellikle güncel kasa Golf highline + bixenon far paketi ile stopların ve farların oluşturduğu görüntü harika. 2011 highlinelarda ledli stoplar ve bi xenondaki mercekli farlara Tuareglerdeki stilde ledli farlar eklenmiş, süper olmuş tek kelime ile

+ 1903

Ayrıyeten Arabanında hastasıyım.. Bu GUTİ fotoğrafıda on numara, PASCAL nickide süper (Gerçi geçen Nihattan Dayak yiyodu az daha) çok kanım ısınıor sana OZAN Kardeşim kız olsan kesin asılırdım :D

2012 cok erken geldı bana nedense golf7 ıcın

Geri
Üst Alt