Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Golf 6 GTI satilikmis

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
walla suan param olsa hıc dusunmem 1.2 alırım walla bugun yıgıtın yanına gıderken en az 6 tane gormusumdur=)=)

hadi ya ben çok az görüyorum avrupa yakasında.

Bugun bi tane "zar" plakalı tek kapı ibiza korna çaldı ama bana selam vermek amacıyla, ben de selektör yaptım tanıdık galiba diye ama tanımıyodum valla =)

Sevindirik oldum :D

bu fiyata cok fuzuli bir araba. sizlerinde bahsettigi gibi gider A5, C180K alirim. illa spor olsun guc versin ve 4 kapi olsun dersen sti alirim ikinci el :)

bu paraya sıfır bi Cupra alıp ağzına kadar doldurmayı tercih ederim.. :)

hehehe yeterkı korna duymak ıste bende avrupa yakasındayım sen ne taraftasın yanına gelım ferro kornamı calırım=)=)

ferro kornalı bi leoncu var zaten bizim okulda, natan :D cckoc nicki de üye buraya da ama olsun görüşelim senle de çalarsın bi korna :D ne tarafta oturuyosun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt