Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

golf 5 VS megane 2

SİMON

Kayıtlı Üye
aslında aracların ılgınc bı yonunu karsılastırıcam bıraz once fıfth gear'a bakarken karsıma cıktı...

sızce 2 aracın far ampulleri kac dakkada degıstırılebılıyor???

golf 5 ======= 58 saniye
megane 2 ==== 48 dakıka...

yalnız aletsız bır sekılde meganenın ampulunu degıstırmek ımkansız gıbı bırsey...

golfun basına alet cantası olmadan bırını koyuyorlar adam kaputu acıp hop degıstırıyor..... peki megane??

oncelıkle kaputu acıp ampule ulasmak ımkansız he motoru yerınden sokersen ancak degıstırırsınız....

tek cozum alet cantasını cıkarıp aracın onunu kaldırıp on lastıgını cıkarıyorsunuz sonrada lastıgın ustundekı kapagı acıp ampulu degıstırıyorsunuz ama ona ulasmak o kadar kolay degıl bunun ıcınde yaklasık 20 dakka ugrasılıyor.... tam 48 dakka suruyor...
acıkcası yenı ogrendım cok sasırdım...

aracın kullanma klavuzunda ampulu degıstırmek ıcın lutfen servıse gıdınız yazıyor... eeee servıste guzel bır para alıyor......

Megane 2 merceksiz far ampulü çok kısada değiştirilebiliyo.. :)
açıkcası sn.'sini bilmiyorum elbet.. :D :D

tipik fransız mantığı. servise çekmek için.

vw lerde bu tür seylerin cok pratik oldugunu bi elektrik ustasından duymustum. arka stoplar fln zaten cıtcıtlı.

geçtiğimiz aylarda okuldan tekniker abinin aracının arka stop ampülünü değişeyim demiştik. demez olaydık meğersem değişmek için ilk kasa focusların stopları sökmek gerekiyormuş :D

gerçi stopu sök tak çok zor değildi. ama genede sök tak işi işte hiç sevmem :)

sen ne bicim müstakbel mühendizsin:d icraatin içine girceksin yoksa halin duman.

yuh 48 dakika nedir yahu biz yarim saatte volkanla; benim tamponu cikartip cupra tamponu takmistik =))

Megane 2 merceksiz far ampulü çok kısada değiştirilebiliyo.. :)
açıkcası sn.'sini bilmiyorum elbet.. :D :D

yıgıtcım nasıl pekı?

bugun fıfth gearda ızledım adam hıcbırsekılde kaputun oradan ulasamıyor... davlumbazın ıcınden kolunu sokman lazım...

Geri
Üst Alt