Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

GOLF 5 UYARI ışığı ve silkelenme sorunu ?

Konu, 'Teknik Döküman ve Arşivler' kısmında snaphanar tarafından paylaşıldı.

1. snaphanar

snaphanar SCW Üyesi

38
    8
    8
    merhaba arkadaslar aranıza yenı katıldım aracım golf 5 2006 model 1,6 düzmotor bu gun aracımla yolda seyır halınde gıderken ılk once asr ısıgı yandı sonrada alttakı resımdekı soldakı direksiyon ısıgının üstündeki sarı ısık yandı arabamla kalkısta sılkelenme gıbı sorunlar yasadım servıse bıraktım bu gun sızce sorun ne olabılır

2. Lejyoner

Lejyoner
    Administrator

8.974
    6.409
    113
    Öncelikle kendimizi üyelerimiz bölümünde tanıtırmısınız..

3. snaphanar

snaphanar SCW Üyesi

38
    8
    8
    kusura bakmayın unutmusum kendımı tanıttım tesekuurler

saygılar...

4. leonArdo_06

leonArdo_06 SCW Üyesi

12
    5
    3
    sorunun ne olduğunu bilmiyorum ama o sarı ışık motorda arıza var demek.çeşitli sebeplerden silkelenme yapabilir.büyük ihtimal elektiriksel bi arızadır atşleme ile ilgili mesela bujilerden birisi çalışmayabilir

5. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.209
    113
    pc ye baglanarak bakılması en dogrusu kardeşim ama motor ve parca arızası olarak görünüyor onunla gecmiş olsun :seat

6. Şef

Şef SCW Üyesi

412
    121
    43
    Lpg li polo var tanıdıkta. Özellikle kötü gaz kullandığında o ikaz lambasını yakıyor. Araba Lpg'limi?

7. snaphanar

snaphanar SCW Üyesi

38
    8
    8
    ya ılk asr ısıgı yandı bı sorun yokdu arac muayeneden cıktım hadımkoyden cıktım sonra avcılar ve sahıl yolundan ılerlıyodum eve dogru gıdıyodum sonra dedım belkı stop ettırıp yenıden calıstırsam duzelır dıye neyse kırmızı ısıga geldım tamam dedım bı stop ettırıyım dedım arabayı ettırdım yenıden calıstırmak ıstedım mars almadı tabı arkadakıler daat daatt kornaya bastılar sonrasında hemen yolumun ustunde tamas vardı sahıl yolu bakırkoyde hemen gırdım ordada motor arıza ısıgı yandı ne oldu ne bıttı anlıyamadım tamasa gırerken araba kendını sılkelemeye baslamıstı acaba cok masraf cıkarcakmı cok merak edıyorum

8. snaphanar

snaphanar SCW Üyesi

38
    8
    8
    aracta lpg yok normal benzınlı 1,6 duz motor seatlarda ve audı a3 lerın bazılarında aynı motor var fsı motor degıl benım arac

9. tugra kazım

tugra kazım SCW Üyesi

5.106
    2.209
    113
    asr ısıgını fan müşüründen yakıyor genelde ama sende farklı bi sorun var gibi inş fazla bişey degildir

Bunu beğendi. Çöllü bunu beğendi.
  10. snaphanar

snaphanar SCW Üyesi

38
    8
    8
    aracın fanı servıste degıstı acaba fanda mı sorun var ınsallah ondandır cunkı ıkı yıl garantısı var bedavadan degıstırırım :)

Sayfayı Paylaş