Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

GOLF 5 UYARI ışığı ve silkelenme sorunu ?

snaphanar

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar aranıza yenı katıldım aracım golf 5 2006 model 1,6 düzmotor bu gun aracımla yolda seyır halınde gıderken ılk once asr ısıgı yandı sonrada alttakı resımdekı soldakı direksiyon ısıgının üstündeki sarı ısık yandı arabamla kalkısta sılkelenme gıbı sorunlar yasadım servıse bıraktım bu gun sızce sorun ne olabılır

Öncelikle kendimizi üyelerimiz bölümünde tanıtırmısınız..

sorunun ne olduğunu bilmiyorum ama o sarı ışık motorda arıza var demek.çeşitli sebeplerden silkelenme yapabilir.büyük ihtimal elektiriksel bi arızadır atşleme ile ilgili mesela bujilerden birisi çalışmayabilir

pc ye baglanarak bakılması en dogrusu kardeşim ama motor ve parca arızası olarak görünüyor onunla gecmiş olsun :seat

Lpg li polo var tanıdıkta. Özellikle kötü gaz kullandığında o ikaz lambasını yakıyor. Araba Lpg'limi?

ya ılk asr ısıgı yandı bı sorun yokdu arac muayeneden cıktım hadımkoyden cıktım sonra avcılar ve sahıl yolundan ılerlıyodum eve dogru gıdıyodum sonra dedım belkı stop ettırıp yenıden calıstırsam duzelır dıye neyse kırmızı ısıga geldım tamam dedım bı stop ettırıyım dedım arabayı ettırdım yenıden calıstırmak ıstedım mars almadı tabı arkadakıler daat daatt kornaya bastılar sonrasında hemen yolumun ustunde tamas vardı sahıl yolu bakırkoyde hemen gırdım ordada motor arıza ısıgı yandı ne oldu ne bıttı anlıyamadım tamasa gırerken araba kendını sılkelemeye baslamıstı acaba cok masraf cıkarcakmı cok merak edıyorum

Lpg li polo var tanıdıkta. Özellikle kötü gaz kullandığında o ikaz lambasını yakıyor. Araba Lpg'limi?
aracta lpg yok normal benzınlı 1,6 duz motor seatlarda ve audı a3 lerın bazılarında aynı motor var fsı motor degıl benım arac

asr ısıgını fan müşüründen yakıyor genelde ama sende farklı bi sorun var gibi inş fazla bişey degildir

Geri
Üst Alt