Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Golf 5 gti 18 inc jant

vanery

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaslar yeni aldigim mk3 fr sc aracimda golf5 gti jantlari var 18 inc. Benim hosuma gitmiyor ve degistirmek isteyen arkadaslar varsa fr 17 jant ve lastik ile degistirebiliriz.

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

resim,fiat vs.vb.daha da kullanışlı olurdu kanısındayım

8ahynyza.jpg

8ezy3azu.jpg

• Beğen
Reaksiyonlar: kfy
Bu jantlar çok hoş duruyor :)

HTC Desire HD A9191 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

jantı takaslayarak cok dogru bır karar vermıssın cok cırkın olmus aracın ustunde

jantı takaslayarak cok dogru bır karar vermıssın cok cırkın olmus aracın ustunde

Evet almak isteyen olursa takaslamak isteyen olursa degistirecegim aksi taktirde gidecegim bi jatciya abi sok at bunlari cope diyecegim.

Guncel
Fiyat olarak 900 dusunuyorm

Ben bu jantlara bayıldım resmen. Hayırlı satışlar umarım elinde olup takas yapmayı düşünen arkadaşlar vardır.

Ben bu jantlara bayıldım resmen. Hayırlı satışlar umarım elinde olup takas yapmayı düşünen arkadaşlar vardır.

Bircok kisi cok seviyor degistirme falan diyor ama esim begenmedigi icin degistirmek istiyorum :)

Geri
Üst Alt