Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

golf 5 camber nasıl ?

snaphanar

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar abıler 2006 model golfum var arkalar 10 ofset onler 8,5 ofset jantlarım var arka janta camber yapmak ıstıyorum yanlız nasıl yaptırcam bılmıyorum rot balanscıya gıt dedı bı arkadas hemen hallolur dedı sızce dogrumudur bı yerdede kaynakla fln oluyo ıyı olmaz dıye duydum nedır ne degıldır tam anlıyamadım sızce nasıl yaptırırım cok hafıften vermek ıstıyorum camber kıtı fln mı var yoksa ?

desteklerınızı beklıyorum saygılar arkadaslar

bostancı sanayii de özsaygılı var(esnaflara sorsan tarif ederler)bu işin ehlidir sana yardımcı olucaktır bu konuda..eğer yaptırırsan çok yakışıcaktır

Acaba rot balansci mi yoksa tamirci mi nasil bi yer bana ortalama kaca maal olr

Tesekkurler

Acaba rot balansci mi yoksa tamirci mi nasil bi yer bana ortalama kaca maal olr

Tesekkurler

Rot ayarına girdiğinde arka kamberleride ayarlatabilirsin. Bunun için rot parası alırlar. Oda 25 tl felan olması lazım. Tamirci veremez. Verse bile tekrar rot ayarı gerektirir.

arkadaslar dun rotcuya gıttım on numara hafıfden kamber verdıttım rot balans yapıldı 70 tl verdım ama kamber on numara oldu usta daha fazla da yapabılırım ama o zaman bu kadar guzel olmaz dedı herkeze tesekkurler yardımı ıcın

arkadaslar dun rotcuya gıttım on numara hafıfden kamber verdıttım rot balans yapıldı 70 tl verdım ama kamber on numara oldu usta daha fazla da yapabılırım ama o zaman bu kadar guzel olmaz dedı herkeze tesekkurler yardımı ıcın

Gözün aydın resim paylaşma imkanınız yok galiba

Görsel olursa seviniriz :eek:key:

Hayirli uğurlu olsun, arabanin arkasina da yazmayi unutma "Okumadi sürünüyo" :)

Geri
Üst Alt