golf 5 camber nasıl ? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

golf 5 camber nasıl ?

snaphanar

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaslar abıler 2006 model golfum var arkalar 10 ofset onler 8,5 ofset jantlarım var arka janta camber yapmak ıstıyorum yanlız nasıl yaptırcam bılmıyorum rot balanscıya gıt dedı bı arkadas hemen hallolur dedı sızce dogrumudur bı yerdede kaynakla fln oluyo ıyı olmaz dıye duydum nedır ne degıldır tam anlıyamadım sızce nasıl yaptırırım cok hafıften vermek ıstıyorum camber kıtı fln mı var yoksa ?

desteklerınızı beklıyorum saygılar arkadaslar

kfy

Administrator
bostancı sanayii de özsaygılı var(esnaflara sorsan tarif ederler)bu işin ehlidir sana yardımcı olucaktır bu konuda..eğer yaptırırsan çok yakışıcaktır

snaphanar

Kayıtlı Üye
Acaba rot balansci mi yoksa tamirci mi nasil bi yer bana ortalama kaca maal olr

Tesekkurler

safaks

Kayıtlı Üye
Acaba rot balansci mi yoksa tamirci mi nasil bi yer bana ortalama kaca maal olr

Tesekkurler
Rot ayarına girdiğinde arka kamberleride ayarlatabilirsin. Bunun için rot parası alırlar. Oda 25 tl felan olması lazım. Tamirci veremez. Verse bile tekrar rot ayarı gerektirir.

snaphanar

Kayıtlı Üye
arkadaslar dun rotcuya gıttım on numara hafıfden kamber verdıttım rot balans yapıldı 70 tl verdım ama kamber on numara oldu usta daha fazla da yapabılırım ama o zaman bu kadar guzel olmaz dedı herkeze tesekkurler yardımı ıcın

REİS38

Kayıtlı Üye
arkadaslar dun rotcuya gıttım on numara hafıfden kamber verdıttım rot balans yapıldı 70 tl verdım ama kamber on numara oldu usta daha fazla da yapabılırım ama o zaman bu kadar guzel olmaz dedı herkeze tesekkurler yardımı ıcın
Gözün aydın resim paylaşma imkanınız yok galiba

Çöllü

Forumdan Uzaklaştırıldı
Görsel olursa seviniriz :eek:key:

Üst Alt