Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Golden Retriever arıyorum.

EmreKLKSZ

Forumdan Uzaklaştırıldı
Arkadaslar aranızda 1 ila 3 aylığa kadar golden retriever'ı olan varsa irtibata gecelim. Önceliğim ''gönüllü sahiplenmektir.'' buna dikkat eden kisilerle de görüsmek önceliklerimden biridir. Cunku bir hayvan sever oldugum icin fiyat bicmek anlamsız geliyor. Son ana kadar gönüllü sahiplenmek icin cabalayacagım... Baktım olmuyor Torium AVMnin icinde ki petshop'ta golden fiyatları 500 e kadar dip yapmıs. Ben yine para vermek istemiyorum bilakis konuyu okuyan sartları uyan kişi ve kişiler varsa lütfen irtibata gecelim.. Hee madem hayvanseversin neden golden her hangi bir cinste bakabilirsin diye dusunen ve soranlar olaracaktır illa ki, köpekleri her sene her ay giysi araba vs gibi degistiremeyiz bir canlı bizde en az 8 en fazla 15 sene duracagı icin ileride saglık acısından cok sıkıntı yapmayan cins alıp senelerce bakmak istiyorum... cunku genel saglık problemleri cok oluyor diger cinslerin ve apartmanda oturdugum icinde havlaması cok cok az olan cins golden oldugu icin tercihimi ondan yana kullanıyorum.. Okudugunuz icin tsk ediyorum ilgilenenlerin mesajlarını telefonlarını bekliyorum....

Çok sert bakıyor yahu ama cokta tatlı Erdinc abi :) kedi bakıyor olsaydım sanırım bunu suan senden almıs idim :)))))

Golden ler harika ya bende 5 ay kadar kukir bakmiştim harika idi

bende amerikan cocker bakmıstım abi harika bir cinsss

ne yapacaksın safkan olmayan goldeni yahuu
bekle 2 ay sonra kurt yavrusu vereyim sana acayip bekçidir...

Feridun abi kurt cok havlıyor yaa Saf alman kurdu cok karizmatik bir cins fakat kusurları var cok havlamak uuu lamak gibi... En iyisi safkan bir golden :))) ama 2 ay sonrasına kadar halen arayışlarda olur isem görüşürüz abicim

Feridun abi kurt cok havlıyor yaa Saf alman kurdu cok karizmatik bir cins fakat kusurları var cok havlamak uuu lamak gibi... En iyisi safkan bir golden :))) ama 2 ay sonrasına kadar halen arayışlarda olur isem görüşürüz abicim
aynen doğrudur şekerim kurtlar hele bendekiler felaket havlar ama bekçilik için bulunmaz goldene gelince golden rotviver köpekler saf değildir oluşum GDO lu köpektir hiç sevmem hatta bizim erkek kurtla yan komşudakini kavga yaptılar az kaldın tüfekle vuruyordum hayvanı...tavsiyem az havlasın dersen sibirya husky yada doberman

Geri
Üst Alt