Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Gold Bilgisayar Hakkında

İnternet alışverişinin böyle kötü yanıda var işte...Vatan ve Gold bu işi değil internetten,mağazadan alsan bile yaşıyosun...Kayınçonun bilgisayar yüzünden Vatan ile az uğraşmadık...

Bakın bu gibi durumlarda meblağ az olsa bile tüketici heyetine gidiyosunuz...Sonuçlar yoğunluğa göre bir kaç ay sürer fakat paranı alırsın...Boşver demeyin,paranızla rezil artı mağdur da olmayın...

Sikayetvar.com dan şikayetinizi bildirebilirsiniz,Golddan cok fazla şikayet olduğunu bende duydum,bir cok teknoloji merkezi karşısında sanırım tutunamıyor artık..

Geçmiş olsun,sorumlularda cezalandırılır inşallah..

gold kadar şerefsiz karaktersiz bir yer yok satana kadar sattıktan sonra kavga ediyorsun

Bu tarz durumlarda muhatap bulmak ciddi sorun..Yaşayan arkadaslarıma tavsiyem bulunduğunuz yerleşkenin sınırlarındaki kaymakamlıkların içerisinde tüketici hakem heyeti var..Hemen yaşadığınız problemi iki satir dilekçe ile özetleyip şikayetinizi yapın..1 ay içerisinde durum sonuçlanıyor ve gercekten haksızlığa uğramışsaniz (ki inanın tüketici olarak ciddi haklarımız var haberdar olmadigimiz) sonuc alıyorsunuz pasa pasa iade yada URUN degisimini yapıyorlar..

Ben kullandığım tüm kredi kartlarım için he yıl başvurumu yapıyor ve kesilen kart bedellerini Geri alıyorum..Banka ile görüşüyorum sözleşmede imzanız var ödeme yapamayız diyorlar hakem heyetinden cevap geliyor 1 ay icinde evet doğrudur sözleşmede ödeme maddesi var hatta rakam bile var ancak sozlesmedeki Bu maddenin diğer maddeler 10 punto ile yaZilirken ödeme maddesinin 12 punto ve kalın font yazılmalıdır diye gerekçe sunup paranin iadesine diye hüküm veriyor...
İhmal etmeyin hiç ummadık seylerde bile tüketici olarak hakkınızı alabilirsiniz..

Allah belasını versin onların, Yılbaşından önce 2 adet S3 satın aldım, almaz olaydım. Bir tanesi cihazı açar açmaz bozuktu, dokunmatik ekran sürekli biryerlere dokunuyor sürekli birşeyler açıyordu. Hemen ertesi gün 3 Ocakta geri gönderdim. 4 ünde onlara ulaştı. Bugün ayın 21'i hala telefon yetkili serviste işlem görmeyi bekliyormuş. Allah cümlesinin belasını versin. Ya ben 2 haftayı geçti hala telefonun işlem görmesini bekliyorum diyorum. O bizi bağlamaz biz sadece satıcıyız diyor. Bende ulan parayı alırken alıyorsunuz sonra bozuldumu bizi bağlamaz teknik servis ilgileniyor diyorlar. Topunun Allah belasını versin, paranla rezil olmak diye işte tam buna denir. Normal şartlarda 3 hafta oldu ama hala tık yok. Siz siz olun sakın ama sakın ola Gold Bilgisayar'dan alışveriş yapmayın.

İki sene olacak, Media Markt'tan iki tane Samsung laptop aldık ofise. Patrona da bana sordu hangisinden alalım diye araştırdım ettim aha bunlar dedim. Ofise getirdik açtık, kuruyorum, benim önümdeki bilgisayarın klavye bozuk. Gerisin geri bindim arabaya götürdüm Optimum'a. Dakika lafı geçmeden sıfır olanla değiştirdiler. Onu da orada açtım denedim, sıkıntısız aldım. 3 gün sonra falandı sanırım diğeri de aynısını yaptı. Onu da götürdüm aynı şekilde değiştirdim. Sonradan farkettim fabrikadan çıkış serileri farklı idi bunların. Hemen raftan kaldırdılar benim aldığım seride olanları. Kesin uğraştıracaklar diye beklerken sıkıntısız halletmiştim ama patrona rezil olduğumla kaldım... :)

Hani yiğidi öldür hakkını ver misali... Ben S3 aldım gold bilgisayardan ve halen kullanıyorum. O zaman en ucuz satan firmaydı ve tam zamanında eksiksiz olarak yolladılar ürünü... Bu olay sadece golda has bir durum değil, bir çok büyük firma yapıyor bunu... bende hepsiburada.com'dan spor kıyafet sipariş ettim, imitasyon ürünlerdi, Allah belanızı versin diyip yollamadım ve bir daha da alışveriş yapmadım...

keşke paket içeriğini kontrol edip öyle alsaydınız. sonuçta imza attığınız için tam teslim almış gibi işlem yapabilirler. geçmiş olsun
ben herseferinde netten vermiş olduğum siparişleri kargodan teslim almadan içine bakıyorum herkesede bakmasını gerekirse problem çıktığında tutanak tuturarak geri yollamasını tavsiye ederim.
size geçmiş olsun tekrar

Geri
Üst Alt